(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Sesja Fotograficzna "Metamorfoza" | Warszawa

4.7 3 Opinii

Sesja Fotograficzna "Metamorfoza" | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

899,00 zł

899,00 zł

O prezencie

Metamorfoza to prezent dla kobiet z zamiłowaniem do piękna. To okazja, by podkreślić urodę i wykreować nowy wizerunek. Metamorfoza pozwoli na zmianę fryzury, makijażu oraz wprawi Cię w wyjątkowy nastrój. Fotograf uwieczni przemianę, która pozostanie doskonałą pamiątką. Sesja Fotograficzna "Metamorfoza" w Warszawie to stylizacja, makijaż, fryzura i profesjonalne zdjęcia, wykonywane przez utalentowanego fotografa. Wyraź siebie i swoje "prawdziwe ja" na niezwykłych fotografiach i przeżyj wspaniałą przygodę przed obiektywem!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w profesjonalnej sesji fotograficznej "Metamorfoza", dla jednej osoby.

Czym wyróżnia się sesja?
Sesja fotograficzna obejmuje zdjęcia przed metamorfozą i po jej wykonaniu. Na sesji masz zapewnioną sytlizację, makijaż, fryzurę oraz profesjonalnego fotografa.

Ile czasu potrwa sesja?
Sesja zdjęciowa potrwa około 4 godziny. 

W jakiej formie otrzymam zdjęcia?
Otrzymasz zarówno zdjęcia poddane obróbce oraz "surowe" na płycie CD. 

Sesja Fotograficzna "Metamorfoza" | Warszawa sprawdzi się jako sprawdzony podaurnek z okazji Walentynek, gwarantujący zachwyt i zadowolenie z prezentu. Podaruj ukochanej niezapomniane emocje i spełnij jej marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Zabierz ze sobą stroje i dodatki, które lubisz - stylista pomoże stworzyć z nich ciekawe kreacje.

Czas trwania

ok. 4 godzin

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Sesja fotograficzna obejmuje zdjęcia przed oraz ujęcia po metamorfozie. Po sesji otrzymasz wybrane z fotografem zdjęcia obrobione oraz wybrane zdjęcia z sesji w formie surowej na płycie CD. Na miejscu zapewnione zostaną: stylizacja, makijaż, fryzura, oraz obsługa fotografa.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

BD STUDIO

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.7 3 Opinii

Monika

Fajna przygoda, szczególnie dla osób nie mających doświadczenia w pozowaniu i przed obiektywem, ładny, makijaż, fajna atmosfera.

Magdalena

Sesję fotograficzną oceniam pozytywnie. Dobra współpraca z fotografem. W trakcie sesji skupienie uwagi na moich oczekiwaniach, doradztwo. Zarówno fotograf jak i stylistka tworzą przyjazną atmosferę.Czułam się zaopiekowana i dobrze się bawiłam.

Marzena

Sesja przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Fotograf profesjonalny, z bardzo dobrym podejściem. Ogólnie jestem bardzo zadowolona.