Sesja Fotograficzna "Metamorfoza" | Poznań

0.0 0 Opinii

Sesja Fotograficzna "Metamorfoza" | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

850,00 zł

850,00 zł

O prezencie

Myślisz o zmianach w swoim wizerunku? Nie wiesz czy zrobić coś z włosami, pobawić się makijażem czy może wymienić garderobę? Spotkanie ze specjalistami podczas sesji fotograficznej „Metamorfoza” w Poznaniu pomoże Ci się z tym uporać. Obecna podczas zdjęć wizażystka podpowie, co możesz zrobić, a fotograf doskonale przedstawi Twoją przemianę na zdjęciach. Pozwól sobie na fajną przygodę, nowe doświadczenie i odkryj to, co w Tobie najlepsze.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje sesję fotograficzną "Metamorfoza" oraz wykonanie fryzury do zdjęć. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak będzie wyglądała sesja fotograficzna?

Sesja odbędzie się w studiu, w którym osobą obdarowaną zaopiekują się: fotograf i wizażystka.

Ile czasu potrwa sesja zdjęciowa?
Sesja fotograficzna potrwa około 4 godzin.

Co otrzymam po sesji?
Po sesji otrzymasz około 150 ujęć na specjalnej płycie DVD wraz z indywidualną poligrafią nośnika i pudełka. Dodatkowo otrzymasz 20 zdjęć, które zostaną obrobione graficznie.

Sesja Fotograficzna „Metamorfoza” | Poznań będzie wspaniałym prezentem dla dziewczyny, mamy i koleżanki. Obdarowana osoba poczuje się świetnie podczas zdjęć bawiąc się fryzurą i próbując swoich sił przed obiektywem. Zdjęcia to wspaniała pamiątka, którą można sprawić z okazji urodzin, imienin, Dnia Kobiet czy Dnia Matki.Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Zabierz ze sobą stroje i dodatki, które lubisz - stylista pomoże stworzyć z nich ciekawe kreacje.

Czas trwania

4 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje sesję w studio. Zostaną wybrane 3 stylizacje z udziałem fotografa i wizażystki, która wykona profesjonalny makijaż fotograficzny oraz pomoże przy fryzurze. Po sesji obdarowana otrzyma około 150 surowych ujęć, 5 zdjęć sprzed metamorfozy oraz 20 sztuk zdjęć w postaci elektronicznej obrobionych graficznie. Całość zostanie nagrana na płycie DVD wraz z indywidualną poligrafią nośnika i pudełka lub zostanie przesłana online (zdjęcia do obróbki wybiera klient z przesłanych wcześniej mailem miniaturek z sesji).


Sprawdź na mapie


Realizacja

FotoKarmat

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.