Sesja Fotograficzna "Metamorfoza" | Poznań

0.0 0 Opinie

Sesja Fotograficzna "Metamorfoza" | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

850,00 zł

850,00 zł

O prezencie

Myślisz o zmianach w swoim wizerunku? Nie wiesz czy zrobić coś z włosami, pobawić się makijażem czy może wymienić garderobę? Spotkanie ze specjalistami podczas sesji fotograficznej „Metamorfoza” w Poznaniu pomoże Ci się z tym uporać. Obecna podczas zdjęć wizażystka podpowie, co możesz zrobić, a fotograf doskonale przedstawi Twoją przemianę na zdjęciach. Pozwól sobie na fajną przygodę, nowe doświadczenie i odkryj to, co w Tobie najlepsze.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje sesję fotograficzną "Metamorfoza" oraz wykonanie fryzury do zdjęć. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak będzie wyglądała sesja fotograficzna?

Sesja odbędzie się w studiu, w którym osobą obdarowaną zaopiekują się: fotograf i wizażystka.

Ile czasu potrwa sesja zdjęciowa?
Sesja fotograficzna potrwa około 4 godzin.

Co otrzymam po sesji?
Po sesji otrzymasz około 150 ujęć na specjalnej płycie DVD wraz z indywidualną poligrafią nośnika i pudełka. Dodatkowo otrzymasz 20 zdjęć, które zostaną obrobione graficznie.

Sesja Fotograficzna „Metamorfoza” | Poznań będzie wspaniałym prezentem dla dziewczyny, mamy i koleżanki. Obdarowana osoba poczuje się świetnie podczas zdjęć bawiąc się fryzurą i próbując swoich sił przed obiektywem. Zdjęcia to wspaniała pamiątka, którą można sprawić z okazji urodzin, imienin, Dnia Kobiet czy Dnia Matki.Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Zabierz ze sobą stroje i dodatki, które lubisz - stylista pomoże stworzyć z nich ciekawe kreacje.

Czas trwania

4 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby. Prezent obejmuje sesję w studio. Zostaną wybrane 3 stylizacje z udziałem fotografa i wizażystki, która wykona profesjonalny makijaż fotograficzny oraz pomoże przy fryzurze. Po sesji obdarowana otrzyma około 150 surowych ujęć, 5 zdjęć sprzed metamorfozy oraz 20 sztuk zdjęć w postaci elektronicznej obrobionych graficznie. Całość zostanie nagrana na płycie DVD wraz z indywidualną poligrafią nośnika i pudełka lub zostanie przesłana online (zdjęcia do obróbki wybiera klient z przesłanych wcześniej mailem miniaturek z sesji).


Sprawdź na mapie


Realizacja

FotoKarmat

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.