Sesja Fotograficzna "Jesteś Piękna" | Poznań

0.0 0 Opinii

Sesja Fotograficzna "Jesteś Piękna" | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1549,00 zł

1549,00 zł

O prezencie

Chcesz wyeksponować kobiece atuty? Nasi specjaliści doradzą, jak wydobyć i pokazać piękno, a profesjonalny fotograf uchwyci i uwieczni pełną metamorfozę. Kilka zmian wizerunku, w kilku różnych odsłonach. Sesja Fotograficzna "Jesteś Piękna" w Poznaniu to zmysłowa podróż do świata pięknych kreacji i kobiecości, widocznej na każdym ujęciu. Niezwykła przygoda przed obiektywem pozwoli na zyskanie wspaniałych pamiątek i wydobędzie Twoje "prawdziwe ja". Do Twojej dyspozycji będzie nie tylko fotograf, ale także fryzjerka oraz wizażystka! Baw się dobrze!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje sesję fotograficzną "Jesteś Piękna". Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Co wchodzi w skład prezentu?
Sesja zdjęciowa w Poznaniu odbywa się w studiu lub w plenerze. Sesja obejmuje wykonywanie zdjęć w dwóch róznych stylizacjach i makijażach, które przygotuje profesjonalna wizażystka oraz fryzjerka. Po sesji otrzymasz około 300 zdjęć na płycie CD (lub innym nośniku danych), z czego 6 zostanie poddane profesjonalnej obróbce graficznej.

Ile czasu potrwa sesja zdjęciowa?
Sesja fotograficzna potrwa około 6-8 godzin.

Sesja Fotograficzna "Jesteś Piękna" | Poznań sprawdzi się jako:
prezent dla niej, prezent na Dzień Mamy, prezent na wieczór panieński

Szukasz pomysłu na wspaniały prezent dla kobiety? Nie wiesz, czym zaskoczyć ukochaną? Sesja Fotograficzna "Jesteś Piękna" w Poznaniu to niezwykły pomysł na prezent na Dzień Kobiet. Voucher na sesję zdjęciową zapewni niezwykłe doznania oraz sprawi, że każda kobieta poczuje się pięknie! Będzie to świetny podarunek z okazji urodzin, imienin lub jako niespodzianka dla żony bez okazji! Wybierz emocjonujący podarunek i spełnij kobiece marzenia. To bardzo proste! 
Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubiór swobodny. Stylistka przygotuje zestaw ubrań specjalnie dla osoby obdarowanej.

Czas trwania

6-8 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Sesja fotograficzna "Jesteś Piękna" obejmuje dwie stylizacje i makijaże. Odbywa się w studio lub plenerze. Po sesji obdarowany otrzyma około 300 zdjęć na płycie CD, w tym 6 obrobionych graficznie. W studio obdarowanym zaopiekuje się Tobą fryzjerka, fotograf oraz wizażystka.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FotoKarmat

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.