Sesja Fotograficzna „Dla Najmłodszych" | Katowice

0.0 0 Opinie

Sesja Fotograficzna „Dla Najmłodszych" | Katowice


Katowice
1-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,99 zł

349,99 zł

O prezencie

Chociaż każdy zna słowa piosenki "w życiu piękne są tylko chwile", to nie każdy przywiązuje do nich szczególne znaczenie, ale Ty możesz postąpić zgoła inaczej! Zatrzymaj chwile beztroskiego dzieciństwa swojego dziecka na zawsze z naszą Sesją Fotograficzną "Dla Najmłodszych", aby móc je wspominać za każdym razem, kiedy tylko tego zapragniesz! Pozwól sobie na odrobinę szczęścia i uchwyć dzieciństwo swojego malucha, zanim ono dorośnie. Już czas na prawdziwą dawkę przyjemności dla Ciebie i Twojego dziecka. Wspólnie rozkoszujcie się nią po długich latach!

Co obejmuje prezent?

Profesjonalnie wykonaną sesję zdjęciową, która trwa około 1 godziny.

W jakiej formie obdarowani otrzymają zdjęcia i jaki jest czas oczekiwania na gotowe materiały?

Wszystkie zdjęcia zostaną przekazane w formacie elektronicznym na płycie CD. Osoba obdarowana może wybrać 10 zdjęć, które zostaną obrobione graficznie, wydrukowane i dostarczone w terminie 3 tygodni od wybrania zdjęć.

Jak należy przygotować się do sesji?

Najlepiej podczas rezerwacji ustalić szczegóły z fotografem, który chętnie doradzi co należy ze sobą zabrać. Wykonawca dysponuje bazą kostiumów wraz z dodatkami, z których będzie można korzystać podczas sesji. Na miejscu można liczyć również na indywidualną stylizację i makijaż.

Sesja Fotograficzna „Dla Najmłodszych" | Katowice" sprawdzi się jako prezent dla mam! To upominek, który sprawi jej ogromną przyjemność i nie tylko. Pozwoli uchwycić jej najpiękniejszy moment w życiu swojego dziecka na zawsze, a także powracać myślami do niego w każdej chwili. Wykaż się swoją kreatywnością!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Wszystkie zdjęcia zostaną przekazane w formacie elektronicznym na płycie CD. Osoba obdarowana może wybrać 10 zdjęć, które zostaną obrobione graficznie, wydrukowane i dostarczone w terminie 3 tygodni od wybrania zdjęć. W studiu do dyspozycji znajduje się duży wybór kostiumów i atrakcyjnych gadżetów. Szczegółowe informacje o aktualnie dostępnych kostiumach można uzyskać podczas rezerwacji. Minimalny wiek dziecka - 5 miesięcy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Foto Styl Studio

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.