JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Sesja Fotograficzna „Dla Najmłodszych" | Katowice

Sesja Fotograficzna „Dla Najmłodszych" | Katowice


Katowice
1-3 os.

349,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
349,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Chociaż każdy zna słowa piosenki "w życiu piękne są tylko chwile", to nie każdy przywiązuje do nich szczególne znaczenie, ale Ty możesz postąpić zgoła inaczej! Zatrzymaj chwile beztroskiego dzieciństwa swojego dziecka na zawsze z naszą Sesją Fotograficzną "Dla Najmłodszych", aby móc je wspominać za każdym razem, kiedy tylko tego zapragniesz! Pozwól sobie na odrobinę szczęścia i uchwyć dzieciństwo swojego malucha, zanim ono dorośnie. Już czas na prawdziwą dawkę przyjemności dla Ciebie i Twojego dziecka. Wspólnie rozkoszujcie się nią po długich latach!

Co obejmuje prezent?

Profesjonalnie wykonaną sesję zdjęciową, która trwa około 1 godziny.

W jakiej formie obdarowani otrzymają zdjęcia i jaki jest czas oczekiwania na gotowe materiały?

Wszystkie zdjęcia zostaną przekazane w formacie elektronicznym na płycie CD. Osoba obdarowana może wybrać 10 zdjęć, które zostaną obrobione graficznie, wydrukowane i dostarczone w terminie 3 tygodni od wybrania zdjęć.

Jak należy przygotować się do sesji?

Najlepiej podczas rezerwacji ustalić szczegóły z fotografem, który chętnie doradzi co należy ze sobą zabrać. Wykonawca dysponuje bazą kostiumów wraz z dodatkami, z których będzie można korzystać podczas sesji. Na miejscu można liczyć również na indywidualną stylizację i makijaż.

Sesja Fotograficzna „Dla Najmłodszych" | Katowice" sprawdzi się jako prezent dla mam! To upominek, który sprawi jej ogromną przyjemność i nie tylko. Pozwoli uchwycić jej najpiękniejszy moment w życiu swojego dziecka na zawsze, a także powracać myślami do niego w każdej chwili. Wykaż się swoją kreatywnością!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Wszystkie zdjęcia zostaną przekazane w formacie elektronicznym na płycie CD. Osoba obdarowana może wybrać 10 zdjęć, które zostaną obrobione graficznie, wydrukowane i dostarczone w terminie 3 tygodni od wybrania zdjęć. W studiu do dyspozycji znajduje się duży wybór kostiumów i atrakcyjnych gadżetów. Szczegółowe informacje o aktualnie dostępnych kostiumach można uzyskać podczas rezerwacji. Minimalny wiek dziecka - 5 miesięcy.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.