eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Sesja Fotograficzna „Dla Najmłodszych" | Katowice

0.0 0 Opinii

Sesja Fotograficzna „Dla Najmłodszych" | Katowice


Katowice
1-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Chociaż każdy zna słowa piosenki "w życiu piękne są tylko chwile", to nie każdy przywiązuje do nich szczególne znaczenie, ale Ty możesz postąpić zgoła inaczej! Zatrzymaj chwile beztroskiego dzieciństwa swojego dziecka na zawsze z naszą Sesją Fotograficzną "Dla Najmłodszych", aby móc je wspominać za każdym razem, kiedy tylko tego zapragniesz! Pozwól sobie na odrobinę szczęścia i uchwyć dzieciństwo swojego malucha, zanim ono dorośnie. Już czas na prawdziwą dawkę przyjemności dla Ciebie i Twojego dziecka. Wspólnie rozkoszujcie się nią po długich latach!

Co obejmuje prezent?
Profesjonalnie wykonaną sesję zdjęciową, która trwa około 1 godziny.

W jakiej formie obdarowani otrzymają zdjęcia i jaki jest czas oczekiwania na gotowe materiały?
Osoba obdarowana może wybrać 10 zdjęć, które zostaną obrobione graficznie. Obrobione zdjęcia zostaną dostarczone w formacie cyfrowym, w wysokiej rozdzielczości oraz przygotowanej do publikacji w internecie w ciągu 21 dni od wybrania zdjęć do retuszu.

Jak należy przygotować się do sesji?
Najlepiej podczas rezerwacji ustalić szczegóły z fotografem, który chętnie doradzi co należy ze sobą zabrać. Wykonawca dysponuje bazą kostiumów wraz z dodatkami, z których będzie można korzystać podczas sesji. Na miejscu można liczyć również na indywidualną stylizację i makijaż.

Sesja Fotograficzna „Dla Najmłodszych" | Katowice" sprawdzi się jako prezent dla mam! To upominek, który sprawi jej ogromną przyjemność i nie tylko. Pozwoli uchwycić jej najpiękniejszy moment w życiu swojego dziecka na zawsze, a także powracać myślami do niego w każdej chwili. Wykaż się swoją kreatywnością!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina.

Uczestnicy

1-3 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Osoba obdarowana może wybrać 10 zdjęć, które zostaną obrobione graficznie(istnieje jest możliwość dokupienia dodatkowych ujęć). Zdjęcia zostaną dostarczone w formacie cyfrowym, w wysokiej rozdzielczości oraz przygotowanej do publikacji w internecie w ciągu 21 dni od wybrania zdjęć do retuszu. Wartość Vouchera nie obejmuje makijażu oraz fryzury, istnie możliwość dopłaty bezpośrednio u Wykonawcy. Za dopłatą istnieje również możliwość realizacji sesji sesnual lub plenerowej. Minimalny wiek dziecka - 5 miesięcy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Foto Styl Studio

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Michał N.

Super prezent , fajna sesja , bardzo miły fotograf . Polecam każdemu

Zobacz inne propozycje