Sesja Fotograficzna dla Dwojga | Wrocław

0.0 0 Opinii

Sesja Fotograficzna dla Dwojga | Wrocław


Wrocław
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

899,99 zł

899,99 zł

O prezencie

Kochacie się i chcielibyście uwiecznić Waszą miłość na pięknych, zmysłowych fotografiach? Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się na Sesję Fotograficzną dla Dwojga we Wrocławiu! Pokażcie swoje uczucie i zyskajcie wspaniałą pamiątkę na całe życie. Otrzymacie sześć zdjęć w formie cyfrowej i możecie wybrać dwa tła z pięciu dostępnych (białe, szare, czarne i dwa kolorowe). Sesja odbędzie się w profesjonalnym studiu fotograficznym. Przygotujcie się na fotograficzną przygodę!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje udział w Sesji Fotograficznej. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Ile czasu potrwa sesja?
Sesja Fotograficzna dla Dwojga potrwa około 120 minut.

Co otrzymamy w ramach sesji?
Otrzymacie 6 zdjęć, wykonanych na dwóch, wybranych przez siebie tłach (białym, szarym, czarnym i dwóch kolorowych). Sesja odbywa się w profesjonalnym studiu fotograficznym.

Sesja Fotograficzna dla Dwojga | Wrocław to idealny prezent na rocznicę ślubu dla ukochanej. Wspólna sesja, pokazanie miłości przed obiektywem i wspaniała przygoda. Wybierz niezwykłe przeżycie dla bliskich i spełnij ich marzenia!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

do 2 godzin

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Osoby obdarowane otrzymują 6 zdjęć w formie cyfrowej i mogą wybrać 2 tła z 5 dostępnych (białe, szare, czarne i 2 kolorowe). Sesja odbywa się w studiu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Grunwald Studio

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.