Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Sesja Fotograficzna "Będę Mamą" | Warszawa

0.0 0 Opinii

Sesja Fotograficzna "Będę Mamą" | Warszawa


Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

889,00 zł

889,00 zł

O prezencie

Sesja Fotograficzna "Będę Mamą" pozwoli na długie lata zatrzymać w pamięci te wyjątkowe chwile oczekiwania przyjścia na świat Waszego maleństwa. Dla wygody przyszłej mamy może być realizowana w studio, w plenerze, ale również w domu klientki. Profesjonalna wizażystka podkreśli Twoje piękno, a fotograf uwieczni Twój błogosławiony stan. Zatrzymaj te chwile bo... "Najpiękniejsze są wspomnienia, które ma się jeszcze przed sobą".

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje sesję fotograficzną, przeznaczoną dla kobiety w ciąży.

Ile zdjęć otrzymam po sesji fotograficznej?
Po sesji otrzymasz do 20 obrobionych zdjęć (oraz część nieobrobionych) na płycie CD (lub innym nośniku danych). Zdjęcia będą w jakości gotowej do wywołania i do zamieszczenia w internecie.

Ile czasu potrwa sesja fotograficzna?
Sesja fotograficzna potrwa około 4 godziny.

Sesja Fotograficzna "Będę Mamą" | Warszawa sprawdzi się jako prezent dla przyszłej Mamy. Wspaniałe fotografie, które wykona profesjonalny fotograf, będą stanowiły niezwykłą pamiątkę na całe życie i już zawsze będą przypominać o cudownym okresie oczekiwania!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Do 4 godzin.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Po sesji otrzymasz do 20 obrobionych zdjęć (oraz część nieobrobionych) na płycie - w jakości gotowej do wywołania i do zamieszczenia w internecie.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

BD STUDIO

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Izabela

Kiedy dostałam ten prezent byłam przerażona bo to nie mój styl. Ale kiedy pojechaliśmy na sesje okazało się, ze dzieki wizażystce oraz fotografowi był to super udany dzień. Ich doświadczenie oraz niezwykle osobowości spowodowały, ze nie czuliśmy się tam spięci co zaowocowało świetnymi zdjęciami. Polecam serdecznie, sesja z Bartkiem i Magdą to wyjątkowy prezent