JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Sesja Fotograficzna „Będę Mamą” | Katowice

Sesja Fotograficzna „Będę Mamą” | Katowice


Katowice
1-3 os.

349,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
349,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Oczekujesz narodzin dziecka i zastanawiasz się jak uwiecznić ten moment? Jak zatrzymać tę chwilę, by móc kiedyś przypomnieć sobie ekscytację związaną z przygotowaniami na przyjście nowego członka rodziny? Sesja zdjęciowa "Będę mamą" to świetna zabawa, której efekty pozwolą Ci wrócić do pięknych chwil! Profesjonalny fotograf zapewni Ci swoją kreatywność, którą zobaczysz na pięknych zdjęciach wykonanych w studiu fotograficznym. Pozwolą Ci one wrócić do chwil oczekiwania za każdym razem, gdy tylko po nie sięgniesz!

Co obejmuje prezent?
Profesjonalnie wykonaną sesję zdjęciową, która trwa około 1 godziny.

W jakiej formie obdarowani otrzymają zdjęcia i jaki jest czas oczekiwania na gotowe materiały?
Wszystkie zdjęcia zostaną przekazane w formacie elektronicznym na płycie CD. Osoba obdarowana może wybrać 10 zdjęć, które zostaną obrobione graficznie, wydrukowane i dostarczone w terminie 3 tygodni od wybrania zdjęć.

Jak należy przygotować się do sesji?
Najlepiej podczas rezerwacji ustalić szczegóły z fotografem, który chętnie doradzi co należy ze sobą zabrać. Na miejscu można liczyć również na indywidualną stylizację i makijaż.

Sesja Fotograficzna „Będę Mamą” | Katowice sprawdzi się jako podarunek dla przyszłych mam! Pozwoli jej wracać do tych momentów, tak często, jak tylko będzie tego chciała! Prezent na urodziny w formie sesji zdjęciowej to pomysł, który zaskoczy i ucieszy! Nie szukaj dalej, tylko podaruj jej możliwość zatrzymania czasu na fotografiach!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Wszystkie zdjęcia zostaną przekazane w formacie elektronicznym na płycie CD. Osoba obdarowana może wybrać 10 zdjęć, które zostaną obrobione graficznie, wydrukowane i dostarczone w terminie 3 tygodni od wybrania zdjęć. W studiu do dyspozycji klienta znajduje się duży wybór kostiumów i atrakcyjnych gadżetów. Szczegółowe informacje o aktualnie dostępnych kostiumach można uzyskać podczas rezerwacji.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.