Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Sesja Fotograficzna „Będę Mamą” | Katowice

0.0 0 Opinii

Sesja Fotograficzna „Będę Mamą” | Katowice


Katowice
1-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Oczekujesz narodzin dziecka i zastanawiasz się jak uwiecznić ten moment? Jak zatrzymać tę chwilę, by móc kiedyś przypomnieć sobie ekscytację związaną z przygotowaniami na przyjście nowego członka rodziny? Sesja zdjęciowa "Będę mamą" to świetna zabawa, której efekty pozwolą Ci wrócić do pięknych chwil! Profesjonalny fotograf zapewni Ci swoją kreatywność, którą zobaczysz na pięknych zdjęciach wykonanych w studiu fotograficznym. Pozwolą Ci one wrócić do chwil oczekiwania za każdym razem, gdy tylko po nie sięgniesz!

Co obejmuje prezent?
Profesjonalnie wykonaną sesję zdjęciową, która trwa około 1 godziny.

W jakiej formie obdarowani otrzymają zdjęcia i jaki jest czas oczekiwania na gotowe materiały?
Osoba obdarowana może wybrać 10 zdjęć, które zostaną obrobione graficznie. Obrobione zdjęcia zostaną dostarczone w formacie cyfrowym, w wysokiej rozdzielczości oraz przygotowanej do publikacji w internecie w ciągu 21 dni od wybrania zdjęć do retuszu.

Jak należy przygotować się do sesji?
Najlepiej podczas rezerwacji ustalić szczegóły z fotografem, który chętnie doradzi co należy ze sobą zabrać. Na miejscu można liczyć również na indywidualną stylizację i makijaż.

Sesja Fotograficzna „Będę Mamą” | Katowice sprawdzi się jako podarunek dla przyszłych mam! Pozwoli jej wracać do tych momentów, tak często, jak tylko będzie tego chciała! Prezent na urodziny w formie sesji zdjęciowej to pomysł, który zaskoczy i ucieszy! Nie szukaj dalej, tylko podaruj jej możliwość zatrzymania czasu na fotografiach!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1 godzina.

Uczestnicy

1-3 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Osoba obdarowana może wybrać 10 zdjęć, które zostaną obrobione graficznie(istnieje jest możliwość dokupienia dodatkowych ujęć). Zdjęcia zostaną dostarczone w formacie cyfrowym, w wysokiej rozdzielczości oraz przygotowanej do publikacji w internecie w ciągu 21 dni od wybrania zdjęć do retuszu. Wartość Vouchera nie obejmuje makijażu oraz fryzury, istnie możliwość dopłaty bezpośrednio u Wykonawcy. Za dopłatą istnieje również możliwość realizacji sesji sesnual lub plenerowej.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Foto Styl Studio

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje