(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Sesja Fotograficzna "Akt Artystyczny" | Poznań

0.0 0 Opinii

Sesja Fotograficzna "Akt Artystyczny" | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

650,00 zł

650,00 zł

O prezencie

Uwielbiasz sesje zdjęciowe i od dawna marzysz, by pokazać swoje piękno przed obiektywem? Myślisz o zmysłowej, profesjonalnej sesji? Zapraszamy na niezapomnianą Sesję Fotograficzną "Akt Artystyczny", która odbędzie się w studiu fotograficznym w Poznaniu. Pokaż swoje piękno i urodę na zmysłowych zdjęciach, które będą stanowiły niesamowitą pamiątkę na całe życie! Sesja może odbyć się w klasycznej wersji aktu lub jako glamour, czyli w bieliźnie z zakrytą nagością. Ty zdecyduj, która z wersji jest dla Ciebie odpowiedniejsza i spełnij marzenia o profesjonalnej sesji zdjęciowej!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Sesję Fotograficzną "Akt Artystyczny". Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa sesja?
Sesja Fotograficzna potrwa około 2 godzin.

Ile zdjęć otrzymam?
Po sesji otrzymasz 15 profesjonalnie obrobionych zdjęć: nagranych na płytę DVD (z indywidualną poligrafią nośnika i pudełka) lub przesłanych online. Wyboru zdjęć dokonasz samodzielnie spośród miniaturek przesłanych mailem.

Sesja Fotograficzna "Akt Artystyczny" | Poznań to doskonały pomysł na prezent, pasujący na każdą okazję. Voucher na sesję fotograficzną w Poznaniu zaskoczy i zachwyci kobietę w każdym wieku.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Po sesji obdarowany otrzyma 15 zdjęć profesjonalnie obrobionych w postaci elektronicznej, nagranych na płytę DVD z indywidualną poligrafią nośnika i pudełka lub przesłanych online (zdjęcia wybiera klient z przesłanych mailem miniaturek z sesji).


Sprawdź na mapie


Realizacja

FotoKarmat

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.