Jazda Quadem Suzuki Quadsport 80 dla Dziecka | Łeba

0.0 0 Opinii

Jazda Quadem Suzuki Quadsport 80 dla Dziecka | Łeba


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Niesamowita przygoda, jaką jest przejażdżka quadem jest już w zasięgu ręki! Wsiądź na tę niezwykłą maszynę i podejmij wyzwanie. Jedź po specjalnie przygotowanym torze, pokonuj przeszkody i poczuj prawdziwe emocje. Taka jazda na pewno na długo pozostanie w pamięci i zostawi niezapomniane wrażenie. Sprawdź swoje możliwości i już teraz przekonaj się, jak to jest zmagać się z nierównymi torami, niespodziewanymi przeszkodami czy zakrętami. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo - zapewnimy Ci szkolenie prowadzone przez profesjonalnego instruktora. Dzięki tej fascynującej przygodzie nie będziesz mieć wątpliwości, czemu quady cieszą się tak ogromną popularnością! Nie musisz mieć prawa jazdy, by poprowadzić ten czterokołowiec, wystarczy zamiłowanie do motoryzacji i chęć przygody!

Prezent obejmuje:

  • Przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa,
  • Jazdę quadem dostosowaną dla najmłodszych,
  • Przejażdżkę po jednym z dwóch, emocjonujących torów.


Quady Junior to niebanalny prezent dla każdego zafascynowanego motoryzacją dziecka. Dzięki temu każdy młody fan motoryzacji będzie mógł rozpocząć swoją przygodę z tymi niesamowitymi maszynami. Podaruj ten pomysłowy i niedrogi prezent dziecku na urodziny lub na dzień dziecka. Kto wie, może quady okażą się pasją na całe życie? Podaruj przeżycie, czyli najbardziej niesamowity z upominków!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Wymagany strój oraz obuwie sportowe.

Czas trwania

Przejazd 8 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Przejażdżka 8 minut, tor 200m. Quad Suzuki LT 80, moc dostosowana do umiejętności kierującego, dla osób od lat 12. Osoby niepełnoletnie mogą odbyć przejażdżkę jedynie za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. Wymagane obuwie sportowe. Tor otwarty, pogoda może uniemożliwić realizację. Obiekt funkcjonuje od maja do końca września.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Power Park Łeba

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.