JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Jazda Quadem Suzuki Quadsport 80 dla Dziecka | Łeba

Jazda Quadem Suzuki Quadsport 80 dla Dziecka | Łeba


Łeba
1 os.

20 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
20 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Niesamowita przygoda, jaką jest przejażdżka quadem jest już w zasięgu ręki! Wsiądź na tę niezwykłą maszynę i podejmij wyzwanie. Jedź po specjalnie przygotowanym torze, pokonuj przeszkody i poczuj prawdziwe emocje. Taka jazda na pewno na długo pozostanie w pamięci i zostawi niezapomniane wrażenie. Sprawdź swoje możliwości i już teraz przekonaj się, jak to jest zmagać się z nierównymi torami, niespodziewanymi przeszkodami czy zakrętami. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo - zapewnimy Ci szkolenie prowadzone przez profesjonalnego instruktora. Dzięki tej fascynującej przygodzie nie będziesz mieć wątpliwości, czemu quady cieszą się tak ogromną popularnością! Nie musisz mieć prawa jazdy, by poprowadzić ten czterokołowiec, wystarczy zamiłowanie do motoryzacji i chęć przygody!

Prezent obejmuje:

  • Przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa,
  • Jazdę quadem dostosowaną dla najmłodszych,
  • Przejażdżkę po jednym z dwóch, emocjonujących torów.


Quady Junior to niebanalny prezent dla każdego zafascynowanego motoryzacją dziecka. Dzięki temu każdy młody fan motoryzacji będzie mógł rozpocząć swoją przygodę z tymi niesamowitymi maszynami. Podaruj ten pomysłowy i niedrogi prezent dziecku na urodziny lub na dzień dziecka. Kto wie, może quady okażą się pasją na całe życie? Podaruj przeżycie, czyli najbardziej niesamowity z upominków!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łeba

Obowiązujący strój

Wymagany strój oraz obuwie sportowe.

Czas trwania

Przejazd 8 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Przejażdżka 8 minut, tor 200m. Quad Suzuki LT 80, moc dostosowana do umiejętności kierującego, dla osób od lat 12. Osoby niepełnoletnie mogą odbyć przejażdżkę jedynie za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. Wymagane obuwie sportowe. Tor otwarty, pogoda może uniemożliwić realizację. Obiekt funkcjonuje od maja do końca września.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.