Jazda Quadem Suzuki LT 50 dla Dziecka | Trójmiasto (okolice)

0.0 0 Opinii

Jazda Quadem Suzuki LT 50 dla Dziecka | Trójmiasto (okolice)


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Wsiądź na Quada i podejmij wyzwanie! Sprawdź swoje możliwości, pokonując specjalnie przygotowany tor. Czeka Cię przejażdżka pełna przeszkód, niespodzianek i wyzwań - myślisz, że sobie poradzisz? Sprawdź swoje umiejętności! Jeżeli należysz do licznego grona miłośników motoryzacji, taka przygoda z pewnością dostarczy Ci niesamowitych wrażeń. A co najważniejsze - nie musisz mieć prawa jazdy, by poprowadzić ten niezwykły czterokołowiec! Wystarczy zamiłowanie do samochodów i gotowość na przygodę pełną emocji.  Dbając o bezpieczeństwo wszystkich uczestników, zapewniamy szkolenie z zasad bezpieczeństwa przed jazdą. Profesjonalny instruktor wprowadzi Cię w świat tych ciekawych pojazdów i pokaże, jak czerpać z prezentu jak najwięcej frajdy!

Szczegóły prezentu:

  • Przejażdżka trwa 8 minut,
  • tor ma długość 40 metrów,
  • sezon od maja do września.


Quady Junior to ciekawy pomysł na prezent dla każdego dziecka . Jeżeli nie wiesz, co podarować na urodziny, czy na Dzień Dziecka - ta propozycja na pewno sprawdzi się jako prezent dla chłopca. Przejażdżka na quadzie dostarczy cudownych wspomnień, a Twoja pociecha z pewnością będzie chciała pochwalić się przeżyciem wszystkim kolegom i koleżankom. Podaruj voucher na prezent i Ciesz się radością swojej pociechy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Wymagany strój oraz obuwie sportowe.

Czas trwania

Przejazd 8 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Przejażdżka 8 minut, tor 40 m. dł., quad Suzuki LT 50, moc dostosowana do umiejętności kierującego, dla osób od lat 5. Osoby niepełnoletnie mogą odbyć przejażdżkę jedynie za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. Wymagane obuwie sportowe. Tor otwarty. Obiekt funkcjonuje od maja do końca września.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Power Park Łeba

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.