JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Jazda Quadem Suzuki LT 50 dla Dziecka | Trójmiasto (okolice)

Jazda Quadem Suzuki LT 50 dla Dziecka | Trójmiasto (okolice)


Łeba
1 os.

20 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
20 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Wsiądź na Quada i podejmij wyzwanie! Sprawdź swoje możliwości, pokonując specjalnie przygotowany tor. Czeka Cię przejażdżka pełna przeszkód, niespodzianek i wyzwań - myślisz, że sobie poradzisz? Sprawdź swoje umiejętności! Jeżeli należysz do licznego grona miłośników motoryzacji, taka przygoda z pewnością dostarczy Ci niesamowitych wrażeń. A co najważniejsze - nie musisz mieć prawa jazdy, by poprowadzić ten niezwykły czterokołowiec! Wystarczy zamiłowanie do samochodów i gotowość na przygodę pełną emocji.  Dbając o bezpieczeństwo wszystkich uczestników, zapewniamy szkolenie z zasad bezpieczeństwa przed jazdą. Profesjonalny instruktor wprowadzi Cię w świat tych ciekawych pojazdów i pokaże, jak czerpać z prezentu jak najwięcej frajdy!

Szczegóły prezentu:

  • Przejażdżka trwa 8 minut,
  • tor ma długość 40 metrów,
  • sezon od maja do września.


Quady Junior to ciekawy pomysł na prezent dla każdego dziecka . Jeżeli nie wiesz, co podarować na urodziny, czy na Dzień Dziecka - ta propozycja na pewno sprawdzi się jako prezent dla chłopca. Przejażdżka na quadzie dostarczy cudownych wspomnień, a Twoja pociecha z pewnością będzie chciała pochwalić się przeżyciem wszystkim kolegom i koleżankom. Podaruj voucher na prezent i Ciesz się radością swojej pociechy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łeba

Obowiązujący strój

Wymagany strój oraz obuwie sportowe.

Czas trwania

Przejazd 8 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Przejażdżka 8 minut, tor 40 m. dł., quad Suzuki LT 50, moc dostosowana do umiejętności kierującego, dla osób od lat 5. Osoby niepełnoletnie mogą odbyć przejażdżkę jedynie za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. Wymagane obuwie sportowe. Tor otwarty. Obiekt funkcjonuje od maja do końca września.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.