Przygoda w Symulatorze Myśliwca | Warszawa

Polecamy Zobacz film
3.4 10 Opinie

Przygoda w Symulatorze Myśliwca | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Mach 1... Mach 2... Mach 3... i wcale nie chodzi tu o machanie, by odgonić komara! To jednostki niesamowitej prędkości jaką oznacza się np. osiągi odrzutowców! Przygoda w Symulatorze Myśliwca to super zabawa w symulatorze lotów! Zasiądź za sterami legendy i spróbuj ją okiełznać! Realistyczny symulator pozwoli Ci poczuć się niczym prawdziwy pilot. Wzlecieć na niebotyczną wysokość i osiągać wielkie prędkości pikując w dół. Nie uwierzysz, że to tylko symulacja! Wychodząc zażądasz spadochronu!

Co obejmuje prezent?
10 min. w symulatorze lotu oraz pięć minut na zapoznanie się z kokpitem.

Czy wejdę na pokład prawdziwego samolotu?
Nie, ale symulator Myśliwca idealnie odwzorowuje kokpit prawdziwego odrzutowca. Na podobnych symulatorach szkoleni są zawodowi żołnierze. Dzięki niezwykłemu realizmowi nie poczujesz, że to wyłącznie symulacja. Pokład prawdziwego myśliwca to może być jednak Twój kolejny krok!

Jaką prędkość osiągają bojowe myśliwce?
Myśliwce osiągają prędkość 2 Macha, czyli ok. 2120 km/h!

Przygoda w Symulatorze Myśliwca | Warszawa to wyjątkowo oryginalny prezent! Będzie doskonałym pomysłem na podarunek z okazji Dnia Ojca lub na święta! To super opcja na prezent dla męża lub dla chłopaka! Symulacja pozwoli obdarowanemu poczuć się niczym prawdziwy pilot! Szansa, by poznać bojowy myśliwiec to fantastyczny prezent na każdą okazję!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

5minut na zapoznanie się z kokpitem +10 minut lotu (15 minut)

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Realizacje odbywają się eventowo, wyłącznie w weekendy. Osoby poniżej 13 roku życia mogą korzystać z Symulatora Lotów wyłącznie pod opieką osób dorosłych (opiekunów prawnych), a osoby poniżej 18 roku życia muszą uzyskać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Warunkiem odbycia lotu jest zapoznanie się z Regulaminem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Symulator Myśliwca

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

3.4 10 Opinie

Przetestowane przez nasz zespół!

Bartek F.
Bartek F.

Każdy myślał o tym, aby poczuć się jak pilot, wzbić się w przestworza i beztrosko - dosłownie - pobujać w obłokach. Jeżeli ktoś zagłębiał się w temacie, zostanie pilotem wymaga wielu przelatanych godzin, biblioteki przyswojonej teorii oraz egzaminy. Całe szczęście w Polsce znajduje się profesjonalny symulator myśliwca, w którym możemy poczuć się jak pilot, bez wspomnianych wcześniej przygotowań.

Symulator samolotu znajduje się w jednym z warszawskich centrów handlowych - Galerii Północnej, w sklepie Wyjątkowego Prezentu. Pomieszczenie nie wydaje się zbyt duże, jednak nie przeszkadza to w odbyciu lotu. Część powierzchni, na której stoi symulator jest widocznie odgrodzona od reszty sali sprzedaży - daje to poczucie izolacji.

Na miejscu realizacji zjawiłem się 15 minut przed planowaną godziną “lotu”. Był to czas na rozliczenie vouchera, pozostawienie kurtek na zapleczu i podpisanie regulaminu realizacji. Miałem też możliwość wyboru scenariusza misji. Po wszystkim zostałem zaproszony na fotel symulatora myśliwca. Nie ukrywam, że czułem niesamowite podekscytowanie, nigdy nie miałem okazji zasiąść za sterami prawdziwego samolotu. Pierwsze wrażenie - ile tu przycisków! Teraz już wiem skąd wymóg wylatania określonej liczby godzin aby móc zasiąść za sterami prawdziwego myśliwca. Instruktor, który stał obok mnie, zaczął tłumaczyć poszczególne funkcje, które przydadzą mi się podczas wykonywania misji bojowej (miałem 30 minutowy lot). Po lewej - przepustnica, prawa strona - joystick, którym steruję maszyną, centralnie pod nogami - pedały steru kierunku. W mojej głowie zaczął powstawać mętlik - jak to wszystko zapamiętać? A to jeszcze nie koniec. Wprowadzenie w funkcjonalność poszczególnych przełączników trwało około 10 minut i wierzę, że mogłoby trwać dłużej. Przedstawione mi zostały tylko te kontorlery, które wykorzystam podczas mojej przygody w symulatorze.

Potwierdziłem z instruktorem, że jestem gotów do swojego pierwszego lotu w życiu. Zaczęło się od ruszenia maszyny na pasie startowym. W tym samym momencie musiałem, zsynchronizować ruch nogami, lewa ręka do przodu sterując gazem, prawa ręka steruje joystickiem i do tego wyłączyć hamulec przedniego koła. Uwierzcie mi - moje dłonie pokryły się wilgocią. Kilka niekontrolowanych skrętów i udało się, maszyna wzbiła się w powietrze. W międzyczasie schować podwozie, które przy zbyt dużej prędkości potrafi się urwać, kontrola sztucznego horyzontu… Całe szczęście obok mnie był instruktor, który cały czas dawał mi wskazówki.

Moim zadaniem było przechwycenie wrogiego drona i jego zestrzelenie. Dostałem również informację, że mogą pojawić się w pobliżu wrogie myśliwce. Instruktor polecił mi aby ustawić się względem linii trasy, która była wyświetlana na ekranie po mojej prawej stronie i wzbicie się na odpowiedni pułap monitorując wysokościomierz. Po około 5 minutach lotu udało się zlokalizować drona. Niestety, z napływu tak dużej informacji na temat kokpitu zapomniałem, gdzie wybieram amunicję - szybka prośba o pomoc do instruktora i ponownie staram się namierzyć mój cel. Po kilku minutach i nieudanych prób udało mi się zestrzelić cel. Samo zestrzelenie było łatwe - pociski naprowadzane i dron rozsypał się na milion małych kawałków. Największym wyzwaniem było dostosowanie prędkości oraz złapanie drona w celowniku. Ale to jeszcze nie koniec mojej misji - miałem napotkać wrogie myśliwce! Ponownie ustawiłem się na zaplanowaną trasę, wyczekując kolejnych obiektów. Nie minęło 5 minut i zlokalizowałem nowe cele - dwa wrogie myśliwce, które leciały w moim kierunku. Nagle stała się rzecz, której się nie spodziewałem. Zaświeciło się kilka kontrolek i myśliwiec zaczął tracić wysokość oraz prędkość. Spojrzałem na instruktora i on już wiedział. Przegrzanie silnika! Nie kontrolowałem temperatury oleju! Jako, że to tylko symulacja, mogłem zrobić szybki “respawn” i powrócić do misji. W mojej głowie pojawił się jednak kolejny punkt, który musiałem kontrolować podczas wyjątkowego lotu. Zaczęła się regularna bitwa powietrzna. Po około 10 minutach udało mi się zestrzelić wszystkie wrogie myśliwce. Radość? Nie do opisania. Wykonałem swój pierwszy bojowy lot! Jakie będzie kolejne zadanie?. Przede mną lądowanie. Powrót na zaplanowaną trasę i wypatrywanie lotniska. Gdy udało się je zlokalizować, otrzymywałem bardzo precyzyjne informacje od instruktora, które dotyczyły prędkości, wysokości, wysuwania klap. Myślicie, że udało mi się wylądować za pierwszym razem? Za czwartym ;-) (doceniam cierpliwość instruktora).

Jestem na ziemi. Uścisk dłoni instruktorowi za świetną pracę, pamiątkowe zdjęcie aby uwiecznić moją przygodę w symulatorze i z lekko drżącymi nogami wyszedłem ze sklepu. To naprawdę były emocje! Na ziemi ale jednak w powietrzu!

Zrealizowany lot jak i sam symulator samolotu mogę śmiało polecić wszystkim pasjonatom lotnictwa. Jeżeli zastanawialiście się kiedyś co kupić na prezent dla chłopaka, taty, dziadka, wujka jako prezent urodzinowy czy też jako prezent na gwiazdkę, to świetnie trafiliście!


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Michał

Generalnie fajna gra, niestety nic więcej ale nie szkodzi spróbować.

Maciej

Super sprawa. Bardzo dobry prezent :)

Tomasz W.

Wspaniałe przeżycie! Szkoda, że tak krótko ale wrócę niebawem. Obsługa pierwsza klasa! Miejsce super.

Łukasz

Bardzo mi się ten prezent spodobał;) Problemem był czas - wykupiłem za krótki przelot;)

 

Profesjonalna obsługa i realistyczne odwzorowanie f16.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.