Przygoda w Świecie Gier dla Przyjaciół (4 osoby) | Olsztyn

0.0 0 Opinie

Przygoda w Świecie Gier dla Przyjaciół (4 osoby) | Olsztyn


Olsztyn
3-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

360,00 zł

360,00 zł

O prezencie

Pragniecie w wyjątkowy sposób spędzić czas? Szukacie czegoś co połączy dobrą zabawę i nutkę rywalizacji? Poznajcie Przygodę w Świecie Gier dla Przyjaciół! Przenieście się w świat rywalizacji i spróbujcie swoich sił podczas różnych rozgrywek! Najpierw wyłońcie z Was najlepszego strzelca podczas paintballowej zabawy, następnie sprawdźcie kto najlepiej radzi sobie w xboxowych grach ruchowych, a na koniec zobaczcie kto powinien Was odwozić z każdej imprezy na symulatorze wyścigowym! Doskonała zabawa gwarantowana!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje 120 minut zabawy w Świecie Gier (60 minut na Paintball Laserowy, 30 minut na gry Xbox oraz 30 minut na symulator wyścigowy) dla czterech osób.

Czy dzieci mogą skorzystać z prezentu?
Dzieci mogą skorzystać z prezentu, jednakże do tego jest wymagana pisemna zgoda opiekuna prawnego bądź jego obecność podczas realizacji prezentu.

Czy wiesz, że…
Laser Tag to gra, która budzi sportowe emocje, łącząc zwykłą grę w paintball z techniką laserową. Znana doskonale na zachodzie, zyskuje w Polsce coraz szersze grono odbiorców.

Przygoda w Świecie Gier dla Przyjaciół sprawdzi się jako:
prezent dla przyjaciół, prezent urodzinowy, prezent dla dzieci.

Szukasz alternatywnej rozrywki dla siebie i przyjaciół? Przygoda w Świecie Gier dla Przyjaciół to wyjątkowe przeżycie i doskonały prezent zarówno dla niej, jak i dla niego. Sprawdzi się również w roli podarunku urodzinowego lub prezentu dla dzieci! Poznaj wirtualną rozrywkę od zupełnie innej, fascynującej strony!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Olsztyn

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

około 2 godzin

Uczestnicy

3-4 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje paintball laserowy ( 60 minut), gry na konsoli XBOX (30 minut), symulator jazdy samochodem (30 minut). Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich.


Sprawdź na mapie


Realizacja

XArena Game Club

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.