Przygoda w Świecie Gier dla Dwojga | Olsztyn

0.0 0 Opinie

Przygoda w Świecie Gier dla Dwojga | Olsztyn


Olsztyn
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

180,00 zł

180,00 zł

O prezencie

Czujecie, że nadszedł czas na rozrywkę we dwoje? Chcielibyście przenieść się w świat gry i zabawy? Doskonale! Przygoda w Świecie Gier dla Dwojga to wyjątkowe przeżycie dla osób w każdym wieku! Połączenie kilku rozgrywek sprawi, że nie będzie się nudzić czy też żałować takiej rozrywki! Laserowy Paintball sprawdzi Wasze umiejętności strzeleckie, na konsoli Xbox sprawdźcie kto lepiej radzi sobie w grach ruchowych, a na zakończenie przekonacie się kto lepiej jeździ na jednym z najbardziej realistycznych symulatorów samochodowych! Udanej Zabawy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje 120 minut zabawy w Świecie Gier (60 minut na Paintball Laserowy, 30 minut na gry Xbox oraz 30 minut na symulator wyścigowy) dla dwóch osób.

Czy dzieci mogą skorzystać z prezentu?
Dzieci mogą skorzystać z prezentu, jednakże do tego jest wymagana pisemna zgoda opiekuna prawnego bądź jego obecność podczas realizacji prezentu.

Czy wiesz, że…
Podczas wyścigów na symulatorze zasiądziecie na rajdowym fotelu kubełkowym wykonanym ze skóry i alkantarty!

Przygoda w Świecie Gier dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla niego, prezent urodzinowy.

Szukasz pomysłu na prezent dla pary? Przygoda w Świecie Gier dla Dwojga to idealny podarunek dla niego i dla niej! Kilka rozgrywek sprawi, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie! Doskonale sprawdzi się jako niespodzianka urodzinowa! Podaruj bliskim odrobinę rozrywki i ciesz się razem z Nimi podczas wirtualnej przygody!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Olsztyn

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

Około 2 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje paintball laserowy ( 60 minut), gry na konsoli XBOX (30 minut), symulator jazdy samochodem (30 minut). Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich.


Sprawdź na mapie


Realizacja

XArena Game Club

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.