Poznaj Świat Lotnictwa | Rybnik

0.0 0 Opinii

Poznaj Świat Lotnictwa | Rybnik


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Kto nie marzył w dzieciństwie o tym, żeby latać samolotem i wzbijać się w przestworza? Teraz masz szansę sprawić, by to marzenie stało się rzeczywistością! Poznaj Świat Lotnictwa to pakiet, który wzbogaci Cię o wiedzę, którą posiadają profesjonaliści branży lotniczej! Teoria pilotowania samolotów, rozpoznawanie ich typów, wszelkie procedury bezpieczeństwa - to nie będzie dla Ciebie już tajemnicą! A na koniec najważniejsze - lot widokowy samolotem po trasie, którą SAM wytyczysz wg zasad profesjonalnego pilotażu!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 15 minutowy lot widokowy samolotem oraz „ABC PILOTA” – skrócone profesjonalne materiały instruktażowe w formie samouczka dla pilota samolotów ultralekkich, przyrządy potrzebne do wyznaczania trasy przelotu oraz mapę lotniczą, tablice zawierające niezbędne procedury kontroli, startu i korespondencji podczas lotu samolotem. Materiały wysyłane są po rezerwacji na wskazany adres pocztą.

Czy prezent mogą zrealizować osoby niepełnoletnie?
Tak, minimalny wiek to 14 lat. Wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego.

Poznaj Świat Lotnictwa | Rybnik sprawdzi się jako oryginalny podarunek na takie okazje jak Dzień Ojca czy Walentynki! Postaw na zaskoczenie i spraw wyjątkowy prezent, którego obdarowana osoba się nie spodziewa, to szansa na to, by spełnić jej marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Zalecamy swobodny, wygodny strój dostosowany do panujących warunków pogodowych oraz kryte obuwie na płaskiej podeszwie.

Czas trwania

15 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od kwietnia do października.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika to 14 lat. Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodziców. Wymagane pisemne oświadczenie zgody na lot podopiecznego. Waga max 120kg. Przy składaniu rezerwacji należy podać adres do wysyłki potrzebnych materiałów. 


Sprawdź na mapie


Realizacja

SilesianAir Sp. z o. o.

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Grzegorz

Lot super :) kontakt szybki i bezproblemowy. Z czystym sumieniem polecam!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.