Paintball Laserowy - Rozgrywka dla 8 osób | Szczecin

0.0 0 Opinii

Paintball Laserowy - Rozgrywka dla 8 osób | Szczecin


Oferta niedostępna
8 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Lubicie spędzać czas w aktywny sposób? Paintball Laserowy - Rozgrywka dla 8 Osób to idealna propozycja dla Was! Dajcie sobie szansę na wzięcie udziału w jedynej w swoim rodzaju rozgrywce. Podzielcie się na drużyny, opracujcie swoje strategie, zmierzcie się ze swoimi słabościami i wykorzystajcie swoje zalety. Doprowadźcie swój zespół do spektakularnego zwycięstwa! Podejmijcie to wyzwanie i przekonajcie się, kto z Was jest najlepszym strzelcem!

Co obejmuje prezent?
W ramach prezentu możecie wejść w grupie ośmioosobowej na rozgrywkę trwającą 20 minut. Przed jej rozpoczęciem przejdziecie przez wprowadzające szkolenie teoretyczne oraz niezbędny sprzęt. Po grze dostaniecie również wydruk z Waszymi statystykami.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Minimalny wiek uczestnika to 8 lat. Od osoby poniżej 18. roku życia wymagana jest zgoda lub obecność opiekuna prawnego.

Czy wiesz, że...
W Polsce gra w Laser Tag spopularyzowana została dzięki serialowi komediowemu „How I Met Your Mother” i jego bohaterowi - Barney’owi Stinsonowi, który słynie m.in. z zamiłowania do tej gry?

Paintball Laserowy - Rozgrywka dla 8 osób | Szczecin sprawdzi się jako pomysł na wieczór kawalerski. Chcecie podarować coś, co przyniesie radość i pozwoli aktywnie spędzić czas? Dzięki Wam osoba obdarowana będzie mogła dobrze się bawić, spędzając czas z towarzystwie swoich najbliższych.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

30 minut (w tym 20 minut gry)

Uczestnicy

8 osób.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Min. wiek uczestników to 8 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas zabawy. Wykonawca zapewnia cały potrzebny sprzęt do gry.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Labirynt Laser Tag Szczecin

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.