Paintball dla Dwojga | Wrocław (okolice)

0.0 0 Opinii

Paintball dla Dwojga | Wrocław (okolice)


Wojcieszów
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

142,99 zł

142,99 zł

O prezencie

Maski ochronne, wojskowe ubrania i strzelające farbą markery to przepis na Paintball dla Dwojga i naprawdę ogromne emocje! Przygotujcie się na bezpieczną strzelaninę i sprawdźcie, jak poradzicie sobie podczas manewrów. Stańcie po przeciwnych stronach barykady lub współpracujcie, aby osiągnąć chwalebne zwycięstwo. Sprawdźcie swoją celność, refleks i zmysł taktyczny... A wszystko to połączone z ogromnym kopem adrenaliny! Przekonajcie się, czy macie umiejętności, które pozwolą Wam opanować teren i rozgromić przeciwników. Bądźcie czujni! Pilnujcie swoich zapasów amunicji. Spróbujcie podkraść się niezauważeni na pozycję wroga. Wszystko jasne? Ruszajcie do walki i nie dajcie wyeliminować się z gry!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje rozgrywkę paintballową, dla dwóch osób.

Ile czasu trwa rozgrywka?
Zabawa potrwa około 2 godziny.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Tak, jednak od osób poniżej 18. roku życia wymagana jest zgoda opiekuna prawnego (poświadczona notarialnie) lub jego obecność podczas realizacji przeżycia.

Paintball dla Dwojga | Wrocław sprawdzi się jako połączenie niespodzianki, radości i trwałych wspomnień to nasza wyjątkowa recepta na podarunek! Idealnie sprawdzi się na prezent Roczncowy.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wojcieszów

Obowiązujący strój

Ubiór swobodny, którego nie boisz się go pobrudzić. Polecamy założenie "grubszej" odzieży lub kilku warstw.

Czas trwania

ok. 2 godzin

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Realizacja przeżycia możliwa od kwietnia do października. Obfite opady lub bardzo niska temperatura może uniemożliwić realizacje się prezentu gra w paintball. W takim wypadku zostanie wyznaczony inny termin.

Ważne informacje

Przeżycie zawiera markery, maski na twarz, kombinezon oraz 200 kulek na osobę. Istnieje możliwość dokupienia większej ilości kulek paintballowych na miejscu. Od osób poniżej 18-tego roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda rodziców lub obecność jednego z nich podczas gry. Pola paintballowe znajdują się w okolicy podanych miast i prosimy o zarezerwowanie sobie około 40 minut na dojazd z centrum miasta.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Active Trip

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.