JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Paintball (2 osoby) | Wrocław

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Paintball (2 osoby) | Wrocław

Wrocław okolice (Wojcieszów)
2 os.

110 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
110 zł

Maski ochronne, wojskowe ubrania i strzelające farbą markery to przepis na Paintball i naprawdę ogromne emocje! Przygotujcie się na bezpieczną strzelaninę i sprawdźcie, jak poradzicie sobie podczas manewrów. Stańcie po przeciwnych stronach barykady lub współpracujcie, aby osiągnąć chwalebne zwycięstwo. Sprawdźcie swoją celność, refleks i zmysł taktyczny... A wszystko to połączone z ogromnym kopem adrenaliny! Przekonajcie się, czy macie umiejętności, które pozwolą Wam opanować teren i rozgromić przeciwników. Bądźcie czujni! Pilnujcie swoich zapasów amunicji. Spróbujcie podkraść się niezauważeni na pozycję wroga. Wszystko jasne? Ruszajcie do walki i nie dajcie wyeliminować się z gry!

 

Prezent obejmuje:

  • Ponad dwie godziny świetnej zabawy, 
  • Niezbędny sprzęt,
  • Amunicję. 

 

Niebanalny prezent to tylko pozornie prosta sprawa. Idźcie z duchem czasu i podarujcie voucher! To ciekawy upominek dla każdego, kto lubi dobrą zabawę. Połączenie niespodzianki, radości i trwałych wspomnień to nasza wyjątkowa recepta na podarunek! Idealnie sprawdzi się na każdą okazję- zarówno na Urodziny, jak i Święta. Nadaje się dla Brata, Ojca, Męża, czy Pary. 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław okolice (Wojcieszów)

Obowiązujący strój

Ubiór swobodny, którego nie boisz się go pobrudzić. Polecamy założenie "grubszej" odzieży lub kilku warstw.

Czas trwania

ok. 2 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Realizacja przeżycia możliwa od kwietnia do października. Obfite opady lub bardzo niska temperatura może uniemożliwić realizacje się prezentu gra w paintball. W takim wypadku zostanie wyznaczony inny termin.

Informacje dodatkowe

Przeżycie zawiera markery, maski na twarz, kombinezon oraz 200 kulek na osobę. Istnieje możliwość dokupienia większej ilości kulek paintballowych na miejscu. Od osób poniżej 18-tego roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda rodziców lub obecność jednego z nich podczas gry. Pola paintballowe znajdują się w okolicy podanych miast i prosimy o zarezerwowanie sobie około 40 minut na dojazd z centrum miasta.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj Opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.