Paintball dla Dwojga | Poznań (okolice)

0.0 0 Opinii

Paintball dla Dwojga | Poznań (okolice)


Żydowo
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

139,00 zł

139,00 zł

O prezencie

Paintball jest jednym z najpopularniejszych sportów ekstremalnych. Może być uprawiany przez ludzi dowolnego zawodu i stylu życia, niezależnie od płci i wieku. To co się liczy w paintballu to: inteligencja, szybkość myślenia i zdecydowanie. Paintball dla Dwojga to doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności, a przy tym świetnie się bawić! Przenieście się na pole walki i poczujcie emocje, których prędko nie zapomniecie! Już czuć ducha sportu i rywalizcji, unoszącego się w powietrzu!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje rozgrywkę paintballową dla dwóch osób.

Ile czasu trwa zabawa?
Przeżycie potrwa około 2 godziny.

Ile otrzymamy amunicji?
Każde z Was będzie miało do dyspozycji 200 sztuk amunicji. Będziecie mogli oczywiście dokupić dodatkową amunicję.

Paintball dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla paryprezent dla małżeństwaprezent na rocznicę

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla dwóch osób? Paintball dla Dwojga to doskonała okazja na świetną zabawę i wielkie emocje! Przeżycie idealnie sprawdzi się jako podarunek urodzinowy, imieninowy lub świąteczny. Będzie również świetnym wyborem z okazji Dnia Chłopaka lub Dnia Ojca! Zamiast rzeczy, podaruj emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Żydowo

Obowiązujący strój

Ubiór swobodny, którego nie boisz się go pobrudzić. Polecamy założenie "grubszej" odzieży lub kilku warstw.

Czas trwania

ok. 2 godzin

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Obfite opady lub bardzo niska temperatura może uniemożliwić realizacje się prezentu gra w paintball. W takim wypadku zostanie wyznaczony inny termin. Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października.

Ważne informacje

Prezent realizowany poprzez dołączanie do innych grup lub podczas gier otwartych. W cenie: 200 kul na osobę (400 w sumie) marker, mundur, maska, rękawiczki, kamizelka ochronna. Klienci mają możliwość dokupienia dodatkowych kulek na miejscu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Greenarena

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.