JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Nocna Gra Taktyczna dla Dwojga | Warszawa

Nocna Gra Taktyczna dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.

149,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
149,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Graliście już w paintball lub ASG i szukacie czegoś nowego? W takim razie nocna gra w laser tag to coś dla Was! Całość odbędzie się w całkowitej ciemności, w lesie, gdzie wyobraźnia pokazuje swoje oblicze, a walka z przeciwnikiem jest jeszcze cięższa. Zostaniecie wyposażeni w karabiny o zasięgu strzałów sięgającym kilkuset metrów, a poruszanie w całkowitej ciemności ułatwią Wam specjalne latarki taktyczne. Przekonajcie się na własnej skórze, jak szkolą się prawdziwi żołnierze! Gotowi na potężną dawkę adrenaliny?

Jak działa paintball laserowy?

Laser Tag to rozrywka stworzona na wzór militarnego systemu szkoleniowego. Prowadzenie realistycznych starć możliwe jest dzięki promieniom podczerwieni, które emitowane są przez broń i odbierane przez czujniki graczy.

Na czym polega gra nocna?

Gry nocne w Laser Tag to całkowita nowość - zabawa pod osłoną nocy możliwa jest dzięki czujnikom sygnalizującym każde trafienie. Ponadto, karabin każdego uczestnika wyposażony jest w latarkę taktyczną, które umożliwia poruszanie się w całkowitej ciemności.

W jaką broń wyposażeni są uczestnicy gry?

Gra odbywa się przy użyciu repliki popularnego karabinku G36C. Trafianie przeciwników z dużych odległości ułatwi Ci celownik kolimatorowy. Przed grą programowane są wszelkie parametry broni pozwalające zapewnić realizm prowadzonych rozgrywek.

W jaki sposób zostaną wyłonieni zwycięzcy?

Cała gra rejestrowana jest przez system elektroniczny - dzięki temu na koniec każdej rozgrywki zostaną przedstawione ogólne wyniki punktowe każdego z graczy, a także rywalizujących drużyn.

Czy zabawa jest bezpieczna?

Laser Tag jest całkowicie bezpieczny, jednak ze względu na to, że jest to gra ruchowa, która odbywa się w ograniczonych warunkach widoczności, należy zachować szczególną ostrożność.

Nocna Gra Taktyczna dla Dwojga | Warszawa to wymarzony prezent dla osób w każdym wieku. Ten voucher na prezent urodzinowy gwarantuje dużo adrenaliny i niezapomniane wrażenia. Paintball laserowy to także oryginalny podarunek dla dzieci. To rozrywka, która na długo zapadnie w pamięci i wywoła dużo radości. Nieważne, czy ma to być upominek na Urodziny, Wieczór Kawalerski lub Święta - laserowy paintball sprawdzi się na każdą okazję. Ten wyjątkowy prezent gwarantuje zadowolenie i niezapomniane wrażenia.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubiór nieograniczający ruchów oraz dostosowany do warunków pogodowych. Zalecamy dobór maskujących kolorów oraz obuwie za kostkę.

Czas trwania

Ponad 1,5 godz. (w tym 60 minut gry)

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin.

Informacje dodatkowe

W celu realizacji prezentu należy zgłosić się do wykonawcy drogą mailową na adres operacjalasertag@gmail.com (podając nr vouchera oraz kontakt telefoniczny) - od tego momentu będą Państwo informowani na bieżąco o organizowanych grach drogą SMS. Gra odbywa się po zmierzchu na otwartym terenie. Dokładne miejsce realizacji ustalane jest podczas rezerwacji. Każdy uczestnik akceptuje regulamin i podpisuje oświadczenie przed rozpoczęciem gry. Minimalny wiek: 13 lat. W przypadku osób pon. 18 roku życia wymagana obecność opiekuna. Prezent realizowany w grupach 10-20 osobowych. 

 LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
1 2 3 4 5
Mm

Bardzo fajna zabawa. Polecam!

Dominika

Gra była świetna, dobrze przeprowadzona. Kontakt z firmą na najwyższym poziomie.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.