Narzeczeńska Sesja Fotograficzna | Warszawa | Trójmiasto

0.0 0 Opinie

Narzeczeńska Sesja Fotograficzna | Warszawa | Trójmiasto


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Szukacie sposobu, by wspólnie spędzone chwile trwały wiecznie? Chcecie uwiecznić historię Waszej relacji i pokazywać ją następnym pokoleniom? Jeśli tak, to Narzeczeńska Sesja Fotograficzna jest idealną opcją dla Was! Album fotograficzny wzruszy Was po latach i przywoła najpiękniejsze chwile spędzone razem. Oddajcie się wspomnieniom o pierwszym spotkaniu, pocałunku i oświadczynach. Zatrzymajcie czas na profesjonalnej sesji, gdzie doświadczony fotograf otoczy Was opieką i poddajcie się magii aparatu!

Jak będzie wyglądało Wasze przeżycie?
Wybierzecie się wspólnie na Sesję Narzeczeńską do profesjonalnego studia fotograficznego lub pleneru. Otrzymacie również wsparcie wizażystki.

Ile potrwa Wasze przeżycie?
Zarezerwujcie sobie 3-4 godziny na sesję.

Ile otrzymacie zdjęć z sesji?
Otrzymacie 6 wyretuszowanych zdjęć zarówno w wariancie kolorowym, jak i czarno-białym oraz wszystkie zdjęcia po podstawowej korekcji.

Narzeczeńska Sesja Fotograficzna sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, podarunek dla pary, upominek na Walentynki

Pragniesz oczarować mężczyznę Twojego życia na urodziny? Chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę z okazji Walentynek? To idealnie! Mamy romantyczny podarunek dla Ciebie na święto zakochanych. Podaruj swojej wybrance Sesję "We Dwoje" i wybierzcie się wspólnie, by uwiecznić Wasze chwile szczęścia na zawsze! To również doskonały prezent dla znajomej pary. Podaruj swoim bliskim wspaniałą pamiątkę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Około 3-4 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje sesję zdjęciową w profesjonalnym studio fotograficznym bądź w plenerze, wsparcie wizażystki, retusz 6 zdjęć w wariancie kolorowym i czarno-białym. Dodatkowo klienci otrzymuje wszystkie zdjęcia po podstawowej korekcji do swojej dyspozycji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Krystian Bogucki Kryst Art Pol

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.