Lot Widokowy Szybowcem | Kraków

1 2 3 4 5 (2)
Kraków - Lotnisko Pobiednik Wielki
1 os.

249 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Marzysz o tym, aby wyjątkowo spędzić czas? Przytrafiła Ci się niecodzienna okazja - Lot Widokowy Szybowcem! Czeka Cię niezwykłe przeżycie – najpierw szybkie wznoszenie na kilkaset metrów na wyciągarce, a potem spokojne płynięcie, podczas którego będziesz mieć okazję do podziwiania przepięknych widoków z góry. To doświadczenie niewątpliwie sprawi, że pokochasz latanie. Przeżyj ekscytującą podniebną przygodę!

Co obejmuje prezent?
Lot Widokowy Szybowcem w pięknej okolicy Krakowa! Lot odbywa się pod okiem doświadczonych pilotów-instruktorów Aeroklubu.

Jak wygląda realizacja?
Lot realizowany jest za wyciągarką, dzięki czemu szybowiec może wzbić się na wysokość nawet 400 metrów. Lot szybowcem to niezapomniane przeżycia - przeciążenia przy starcie, porywcze wznoszenia oraz cisza podczas swobodnego lotu dająca możliwość delektowania się widokami. Przed lotem instruktor odpowie na wszystkie pytania, omówiony zostanie przebieg lotu, a uczestnik zostanie przeszkolony, aby cały lot przebiegł bezpiecznie.

Jakim szybowcem realizowany jest lot?
Lot realizowany jest szybowcem typu Bocian lub Puchacz.

Bezpieczeństwo, profesjonalizm oraz dobra zabawa gwarantowane!

Chcesz podarować bliskiej osobie oryginalny prezent, który będzie gwarancją niezwykłych przeżyć i wyjątkowych wspomnień? Lot Widokowy Szybowcem to wymarzony prezent dla każdego. Wręczając taki podarunek z okazji urodzin, masz pewność, że obdarowujesz jubilata czymś naprawdę niezwykłym – nowym wspaniałym doświadczeniem


Miejsce realizacji

Kraków - Lotnisko Pobiednik Wielki

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Około 20 min. Sam lot trwa 5-10 min. w zależności od panujących warunków pogodowych.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Lot realizowany jest na szybowcu Bocian lub Puchacz. Start za wyciągarką na wysokość ok. 200-400m. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać potwierdzoną zgodę obojga rodziców lub opiekuna prawnego. Waga pasażera musi mieścić się w przedziale od 30 do 120 kg.Opinie (1)

Agata Milewska

Wrażenia bardzo pozytywne. Dzięki bardzo sympatycznej ekipie, nie czułam ani przez chwilę strachu. Warto przeżyć taki lot :)

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.