Lot Widokowy - Ponad Beskidami: Wycieczka na Podhale | Rybnik

0.0 0 Opinie

Lot Widokowy - Ponad Beskidami: Wycieczka na Podhale | Rybnik


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Dla wielu osób widok majestatycznych szczytów gór na tle zachodzącego słońca, to jeden z najpiękniejszych obrazów na świecie. A co powiedziałbyś na wzniesienie tego przeżycia na wyższy poziom, i to dosłownie. Teraz masz okazję połączyć piękno Polskich gór z niezapomnianym przeżyciem, jakim będzie ponad 2 godzinny lot ultralekkim samolotem. Wzniesiesz się ponad Beskidy, aby podziwiać tonące w chmurach wierzchołki, zobaczysz też małe, jak pudełka zapałek budynki jednych z najpiękniejszych miast tego rejonu. Nowy Targ, Wadowice i wiele innych miejsc widzianych z kilkuset metrów zapamiętasz już na zawsze. Nie namyślaj się dłużej, wsiadaj z nami na pokład i leć ku przygodzie.

Realizując prezent:

  • Zwiedzisz lotnisko oraz hangar,
  • Poznasz techniki pilotażu samolotu,
  • Oczaruje Cię piękno Beskidu Śląskiego,
  • Spędzisz ponad 2 ekscytujące godziny w powietrzu.
Istnieje możliwość wykupienia pamiątkowego filmu za dodatkową opłatą bezpośrednio u wykonawcy.  
 
Zdałeś sobie sprawę, że prezenty materialne nie zostają w pamięci na długo? Teraz masz okazję podarować przeżycie bliskiej Ci osobie. Lot nad Beskidami to super prezent dla dziewczyny na rocznicę. Chcesz docenić umiejętności Twojego pracownika? podaruj mu prezent marzeń, a zobaczysz jak uskrzydlony zwiększy swoja efektywność. Podniebna podróż nad szczytami Beskidu zapadnie w pamięć każdej osobie.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Sugerujemy ubiór swobodny.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika to 14 lat. Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodziców. Wymagane pisemne oświadczenie zgody na lot podopiecznego. Waga max 120kg. Warunki zdrowotne: brak chorób układu krążenia, osoby nie mogą być pod wpływem alkoholu, narkotyków lub wszelkich środków odurzających.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SilesianAir Sp. z o. o.

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.