Lot Widokowy - Najważniejsze Lotniska na Śląsku! | Rybnik

0.0 0 Opinie

Lot Widokowy - Najważniejsze Lotniska na Śląsku! | Rybnik


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Interesujesz się lotnictwem? Fascynują Cię ultralekkie samoloty? Realizując prezent Wynajem Samolotu Ultralekkiego z Pilotem na Trasie Widokowej: Najważniejsze Lotniska Okolicy: Lot z Międzylądowaniami na Okolicznych Lotniskach w Rybniku, masz okazję spełnić swoje marzenie! Zapoznaj się z maszyną, usiądź wygodnie, a następnie wzbij się w przestworza. To będzie niesamowita podróż, która pozwoli Ci podziwiać piękny krajobraz polskich gór z niecodziennej perspektywy oraz umożliwi zobaczenie okolicznych lotnisk. Poczuj wolność, jaką daje latanie i baw się dobrze!

Przelot odbędzie się nad pobliskimi miastami, trasą: Rybnik, Goczałkowice, Kaniów, Muchowiec, Pyrzowice, Gliwice, Rybnik.

Poczas realizacji prezentu:

  • Zwiedzisz lotnisko oraz hangar,
  • Poznasz techniki pilotażu samolotu,
  • Spędzisz ponad 2 ekscytujące godziny w powietrzu,
  • Otrzymasz film upamiętniający Twoje przeżycie.

Szukasz fajnego prezentu dla miłośnika lotnictwa, dużych wysokości oraz pięknych widoków? Podaruj bliskiej osobie niezapomnianą przygodę w przestworzach! Wynajem Samolotu Ultralekkiego z Pilotem na Trasie Widokowej: Najważniejsze Lotniska Okolicy: Lot z Międzylądowaniami na Okolicznych Lotniskach w Rybniku to doskonała propozycja na prezent zarówno dla Mężczyzny, ale również dla Kobiety. Ten nietuzinkowy podarunek możesz wręczyć na urodziny, imieniny, Dzień Ojca, czy Dzień Dziecka. Spełnij marzenie bliskiej Ci osoby, a obdarowany z pewnością będzie wdzięczny i zapamięta ten podarunek na długo.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Sugerujemy ubiór swobodny.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika to 14 lat. Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodziców. Wymagane pisemne oświadczenie zgody na lot podopiecznego. Waga max 120kg. Warunki zdrowotne: brak chorób układu krążenia, osoby nie mogą być pod wpływem alkoholu, narkotyków lub wszelkich środków odurzających.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SilesianAir Sp. z o. o.

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Adam S.

Niesamowite wrażenia, piękne widoki oraz miła atmosfera i mile spędzony czas.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.