Lot Widokowy - Jura Krakowsko-Częstochowska: Szlakiem Orlich Gniazd | Rybnik

0.0 0 Opinie

Lot Widokowy - Jura Krakowsko-Częstochowska: Szlakiem Orlich Gniazd | Rybnik


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Szlak Orlich Gniazd to jedna z najbardziej znanych i najpiękniejszych tras turystycznych w Polsce. Jej nazwa wywodzi się od leżących na jej biegu ruin zamków i warowni, nazywanych Orlimi Gniazdami ze względu na ich usytuowanie na wysokich skałach. Zawsze chciałeś zwiedzić to miejsce, ale pokonanie ponad 160 km pieszo było dla Ciebie zbyt męczące? Przelot samolotem ultralekkim jest czymś dla Ciebie, zasiądziesz wygodnie w fotelu pasażera i oddasz się pięknu zabytków, jedynych w swoim rodzaju formacji skalnych oraz przyrodzie pod Tobą. Podaruj chwile radości podczas podniebnej przygody.

Realizując prezent:

  • Zwiedzisz lotnisko oraz hangar,
  • Poznasz techniki pilotażu samolotu,
  • Oczaruje Cię piękno Jury Krakowsko - Częstochowskiej
  • Spędzisz ponad 2 ekscytujące godziny w powietrzu.
Istnieje możliwość wykupienia pamiątkowego filmu za dodatkową opłatą bezpośrednio u wykonawcy. 
 
Zdałeś sobie sprawę, że prezenty materialne nie zostają w pamięci na długo? Teraz masz okazję podarować przeżycie bliskiej Ci osobie. Lot nad tatrami to świetny prezent dla dziewczyny na rocznicę. Będzie to też super prezent dla przyszłego Pana młodego na wieczór kawalerski. Może chcesz docenić umiejętności Twojego pracownika miłym podarunkiem? Wręcz prezent marzeń z naszego katalogu i patrz jak rysuje się uśmiech na twarzy obdarowanych. Podniebna podróż samolotem nad szczytami zapadnie w pamięć każdej osobie.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Sugerujemy ubiór swobodny.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika to 14 lat. Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodziców. Wymagane pisemne oświadczenie zgody na lot podopiecznego. Waga max 120kg. Warunki zdrowotne: brak chorób układu krążenia, osoby nie mogą być pod wpływem alkoholu, narkotyków lub wszelkich środków odurzających. Trasa Jura, ponad Beskidami, w stronę Dolnego Śląska, okoliczne lotniska 3h lub własna trasa 2h.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SilesianAir Sp. z o. o.

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Antonina

Gorąco polecam ten prezent! Wszystko bardzo profesjonalne, a wrażenia niezapomniane :-) Naprawdę warto!!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.