Lot w Symulatorze (120 minut) | Warszawa

0.0 0 Opinii

Lot w Symulatorze (120 minut) | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

799,00 zł

799,00 zł

O prezencie

Marzysz o niezwykłej, powietrznej przygodzie? Chcesz usiąść za sterami niezwykłej maszyny i wykonać lot do wybranego lotniska na świecie? Przygotuj się na Lot w Symulatorze w Warszawie i przekonaj się, czy pilotowanie samolotu naprawdę jest takie trudne. W ramach przygody musisz przejść pełne przygotowanie do startu (pełne procedury, dotyczące prawdziwych pilotów). Czeka Cię lot do dowolnego, cywilnego lotniska świata i próba bezpiecznego lądowania na nim. Podczas lotu wydarzy się awaria - tylko od Ciebie będzie zależeć, czy uda się ją przezwyciężyć i uratować życie pasażerów…

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Lot w Symulatorze. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak będzie wyglądało moje przeżycie?
Usiądziesz za sterami Airbusa A320. Odbędziesz pełny lot z wybranego lotniska wraz ze wszystkimi procedurami, które obowiązują prawdziwych pilotów. Udasz się do dowolnie wybranego lotniska i spróbujesz na nim bezpiecznie wylądować. Podczas lotu wydarzy się awaria (istnieje możliwość jej wyboru), z którą będzie sobie trzeba poradzić.

Ile czasu potrwa lot?
Lot potrwa 120 minut.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z przeżycia?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 10 lat.

Lot w Symulatorze (120 minut) | Warszawa to wspaniała okazja, by przeżyć szaloną przygodę jako pilot Airbusa A320. Jest to świetny prezent dla chłopaka na urodziny, pozwala bowiem na zrealizowanie marzeń o lataniu. Realistyczny i profesjonalny symulator lotu zapewnia niezwykłe wrażenia i sprawia, że cała przygoda przyprawia o pożądany dreszczyk emocji. Spełnij marzenia bliskich i przekonaj się, jakie to proste!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

120 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika: 10 lat.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Jet-Team

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.