Lot nad Krakowem | Kraków

0.0 0 Opinii

Lot nad Krakowem | Kraków


Oferta niedostępna
1-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Marzysz o szalonej przygodzie? Lubisz zwiedzanie i...adrenalinę? Zapraszamy na niepowtarzalny, widokowy Lot nad Krakowem! Wsiądź na pokład Cessny 172 i ruszaj na podniebną przygodę! Lot odbywa się po południowej stronie Wisły, więc będziesz mógł podziwiać m.in.: Wawel, Kazimierz oraz Centrum Jana Pawła II w Łagiewnikach, z tej niecodziennej perspektywy. Rób fantastyczne zdjęcia i ciesz się uczuciem wolności, lecąc sprawdzonym samolotem! Przygoda czeka na Ciebie!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Lot Widokowy nad Krakowem. Lot odbywa się na wyłączność, więc z prezentu mogą skorzystać maksymalnie trzy osoby.

Ile czasu potrwa lot?
Lot na pokładzie samolotu Cessna 172 potrwa około 20 minut.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z prezentu?
Tak, warunkiem jest obecność opiekuna prawnego podczas realizacji przeżycia.

Lot nad Krakowem sprawdzi się jako:
prezent dla kobiety, prezent dla rodziny, prezent na Dzień Dziecka

Szukasz pomysłu na emocjonujący prezent dla grupy? Niepowtarzalny Lot nad Krakowem to gwarancja świetnej zabawy i wspaniałych wrażeń! Podziwianie świata “z góry” sprawdzi się jako podarunek z okazji urodzin lub imienin! Będzie również idealnym wyborem na Dzień Chłopaka lub Walentynki! Szalona, powietrzna przygoda to super prezent i spełnienie marzeń!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

20 minut lotu

Uczestnicy

1-3 osób.

Pogoda

Prezent realizowany w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Trasa lotu: wzdłuż Wisły po południowej stronie Krakowa. Widok na Wawel, Kazimierz i Centrum Jana Pawła II w Łagiewnikach.
Lot realizowany jest na wyłączność - w ramach prezentu w locie może wziąć udział do 3 osób. Waga pasażera poniżej 100kg. Dzieci powyżej 2 lat mogą wziąć udział w realizacji wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Loty Widokowe Kraków

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.