Lot Motoparalotnią nad Rozlewiskami Warty

1 2 3 4 5 (44)
Śrem (okolice)
1 os.

199 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Lubisz wyzwania? Nie boisz się wysokości? Lot Motoparalotnia to idealna propozycja dla Ciebie! Sprawdź, jakie emocje mogą towarzyszyć podczas lotu w tandemie. Połączenie aerodynamicznego skrzydła z wózkiem z napędem spalinowym, a także fotele z czteropunktowymi pasami, zapewnią bezpieczeństwo oraz zwiększą sterowność pojazdu. Wznieś się wysoko w przestworza i przekonaj się, jak cudownie jest widzieć świat z lotu ptaka. Doświadczony pilot zrobi wszystko, aby podniebna przygoda na zawsze pozostała w Twojej pamięci. Duża wysokość, niecodzienna perspektywa oraz spora dawka adrenaliny gwarantowane! Gotowy na niezapomnianą, podniebną przygodę? Kto wie, być może ta dyscyplina sportów lotniczych stanie się Twoją pasją...

Co obejmuje prezent?

Lot motoparalotnią prezentujący niezapomniane widoki jednego z najpiękniejszych zakątków Wielkopolski. Pamiątkowy filmik z lotu nagrany kamerą GoPro.

Czym się różni motoparalotnia, motolotnia i paralotnia?

Motoparalotnia i motolotnia i mają napęd silnikowy podczas gdy paralotnia napędzana jest jedynie prądami powietrznymi (lot na czaszy podobnej do spadochronu).

Co zrobić w przypadku gdy pogoda uniemożliwi realizację lotu?

Należy się skontaktować z wykonawcą i ustalić inny dogodny termin.

Lot Motoparalotnią nad Rozlewiskami Warty sprawdzi się jako:

prezent na urodziny, prezent dla mężczyzny, prezent na Święta.

Szukasz pomysłu na nietuzinkowy prezent dla fana sportów ekstremalnych?  Lot Motoparalotnią to doskonała propozycja dla osób, które nie boją się nowych wyzwań, a dreszczyk emocji na plecach będzie dodatkowym atutem. Miłośnicy adrenaliny z pewnością będą zachwyceni uczuciami, jakie wywoła ten ekstremalny lot widokowy. Podaruj Voucher prezentowy dla Męża, Ojca, Narzeczonej, Siostry lub Kolegi. Przekonaj się, że Motoparalotnia w prezencie sprawdzi się zarówno na Urodziny, Imieniny, Dzień Ojca, Dzień Chłopaka, bądź Pod Choinkę. Latanie nad miastem to niebanalny podarunek w postaci przeżycia, który na długo zostanie w pamięci obdarowanego. Podaruj miłe wspomnienia. 


Miejsce realizacji

Śrem (okolice)

Obowiązujący strój

Zalecamy cieplejsze ubranie, gdyż na wysokości mogą panować niskie temperatury niezależnie od pogody.

Czas trwania

Około 20 min. Sam lot trwa 5-10 min. w zależności od panujących warunków pogodowych.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 18 lat. Maksymalna waga uczestnika to 95 kg. Prezent realizowany jest cały rok. Istnieje możliwość dokupienia obróbki nagrania lotu (montaż, muzyka, napisy etc.) bezpośrednio u wykonawcy. Koszt takiej usługi to ok. 70 zł.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności