Ekskluzywne Zwiedzanie Stadionu Lecha Poznań

Tylko u nas
0.0 9 Opinii

Ekskluzywne Zwiedzanie Stadionu Lecha Poznań


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Otwarty w 2010 roku po gruntownej modernizacji, Stadion Miejski w Poznaniu, natychmiast stał się obiektem zazdrości wszystkich klubów Ekstraklasy. Podczas ekskluzywnego zwiedzania INEA Stadionu, obdarowany pozna jeden z najnowocześniejszych stadionów w Europie oraz miejsce rozgrywek UEFA EURO 2012. Biorąc udział w wycieczce po całym stadionie pozna historię Kolejorza oraz zwiedzi trybuny mieszczące ponad 40.000 fanów. Poczuje się jak gwiazda futbolu wchodząc przez tunel, którym na mecz wychodzą piłkarze. Zobaczy Szatnię Gości, Salę Konferencyjną czy Korytarz Sław. Na koniec wycieczki obdarowany zostanie zaproszony na poczęstunek do klubowej Restauracji. 

Ekskluzywne Zwiedzanie Stadionu Lecha Poznań sprawdzi się jako: prezent dla Niego, prezent na Walentynki, prezent na Urodziny

To idealny prezent na Walentynki, który interesuje się piłką nożną a przede wszystkim dla wszystkich fanów Lecha Poznań. 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Część wycieczki odbywać się będzie na wolnym powietrzu, więc ubierz się odpowiednio do warunków pogodowych.

Czas trwania

1,5 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Wycieczki będą miały miejsce tylko w dni, kiedy nie są rozgrywane mecze. Zwiedzanie odbywać się będzie w 10 – osobowych grupach


Sprawdź na mapie


Realizacja

KKS Lech Poznań

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 9 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Dawid

Byłem pozytywnie zaskoczony zwiedzaniem, indywidualna wycieczka po stadionie, miła obsługa ze strony przewodnika, możliwość zadawania dodatkowych pytań, jednym słowem super wrażenia i POLECAM warto dopłacić do ekskluzywnego zwiedzania stadionu.

Rafał

Super opcja dla fanów Lecha, piłki nożnej i dużych obiektów sportowych :) Realizacja na wysokim poziomie. Polecam!

Konrad

Profesjonalna obsługa oraz zapewnione wrażenia.

Włodzimierz

Bardzo miły prezent. Realizacja na wysokim poziomie, szczególnie miłe wrażenie pozostawiła osoba która była przewodnikiem.

Henryk

Wizyta na Stadionie była bardzo udana. Z zainteresowaniem zobaczyłem stadion. Przewodniczka jest sympatyczną i kompetentną osobą.

Wyświetlono 5 z 6

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.