Lech Poznań - Bilet na Mecz dla Dwojga w Strefie Gold | Poznań

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Lech Poznań - Bilet na Mecz dla Dwojga w Strefie Gold | Poznań


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Chcecie dobrze bawić się przy dźwiękach piłkarskiej rozgrywki? Jesteście wiernymi fanami drużyny Lech Poznań? To mamy dla Was ciekawą propozycję! Wspólnie wybierzcie się na mecz i oddajcie się sportowym emocjom! Gdy piłka jest w grze, a zawodnicy rewelacyjnej drużyny są na murawie, to czeka na Was znakomita zabawa! Obejrzyjcie ją z przyjemnością i rozgośćcie się w specjalnej strefie Gold z muzyką na żywo, która nie tylko swoim wyglądem robi wrażenie, ale i sąsiaduje z lożą prezydencką! Już czas na pierwszy, sędziowski gwizdek!

Jak będzie wyglądać Wasze przeżycie?
Dostęp do prestiżowej strefy Gold (środkowa część I trybuny), w której czeka na Was bogate menu oraz napoje z muzyką na żywo. Dodatkowo wejdziecie do strefy meczowej by poczuć atmosferę spotkania i niepowtarzalnego wnętrza stadionu (1,5 godziny przed meczem i 2 godziny po meczu) Dla osób mobilnych przygotowane jest miejsce parkingowe na terenie stadionu.

Ile potrwa Wasze przeżycie?
Minimum 90 minut pełnej emocji rozgrywki oraz dodatkowy czas przed i po meczu.Lech Poznań - Bilet na Mecz dla Dwojga w Strefie Gold | Poznań to prezent dla twoich przyjaciół, spraw by mogli cieszyć się wyśmienitą zabawą i piłkarską grą na najwyższym poziomie! Z pewnością oczaruje ich fenomenalna atmosfera w prestiżowej loży z muzyką na żywo. Upominek ten jest spełnieniem marzeń każdego kibica!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

5 godzin.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: najlepsze możliwe miejsca w środkowej części I trybuny, katering, dedykowany stolik w strefie, muzyka na żywo dostęp do strefy w dniu meczowym 1,5 godz. przed meczem do 2 godz. po meczu, miejsce parkingowe na terenie stadionu. Prezent można zrealizować podczas spotkań ekstraklasy z wyłączeniem meczu z Legią Warszawa.


Sprawdź na mapie


Realizacja

KKS Lech Poznań Premium

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.