JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Lech Poznań - Bilet na Mecz dla Dwojga w Strefie Gold | Poznań

Lech Poznań - Bilet na Mecz dla Dwojga w Strefie Gold | Poznań


Poznań
2 os.

1079,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
1079,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Chcecie dobrze bawić się przy dźwiękach piłkarskiej rozgrywki? Jesteście wiernymi fanami drużyny Lech Poznań? To mamy dla Was ciekawą propozycję! Wspólnie wybierzcie się na mecz i oddajcie się sportowym emocjom! Gdy piłka jest w grze, a zawodnicy rewelacyjnej drużyny są na murawie, to czeka na Was znakomita zabawa! Obejrzyjcie ją z przyjemnością i rozgośćcie się w specjalnej strefie Gold z muzyką na żywo, która nie tylko swoim wyglądem robi wrażenie, ale i sąsiaduje z lożą prezydencką! Już czas na pierwszy, sędziowski gwizdek!

Jak będzie wyglądać Wasze przeżycie?
Dostęp do prestiżowej strefy Gold (środkowa część I trybuny), w której czeka na Was bogate menu oraz napoje z muzyką na żywo. Dodatkowo wejdziecie do strefy meczowej by poczuć atmosferę spotkania i niepowtarzalnego wnętrza stadionu (1,5 godziny przed meczem i 2 godziny po meczu) Dla osób mobilnych przygotowane jest miejsce parkingowe na terenie stadionu.

Ile potrwa Wasze przeżycie?
Minimum 90 minut pełnej emocji rozgrywki oraz dodatkowy czas przed i po meczu.Lech Poznań - Bilet na Mecz dla Dwojga w Strefie Gold | Poznań to prezent dla twoich przyjaciół, spraw by mogli cieszyć się wyśmienitą zabawą i piłkarską grą na najwyższym poziomie! Z pewnością oczaruje ich fenomenalna atmosfera w prestiżowej loży z muzyką na żywo. Upominek ten jest spełnieniem marzeń każdego kibica!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

5 godzin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: najlepsze możliwe miejsca w środkowej części I trybuny, katering, dedykowany stolik w strefie, muzyka na żywo dostęp do strefy w dniu meczowym 1,5 godz. przed meczem do 2 godz. po meczu, miejsce parkingowe na terenie stadionu. Prezent można zrealizować podczas spotkań ekstraklasy z wyłączeniem meczu z Legią Warszawa.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.