Koncert Chopinowski z Upominkiem | Warszawa

0.0 0 Opinie

Koncert Chopinowski z Upominkiem | Warszawa


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Najwybitniejszy kompozytor romantyczny, najsłynniejszy pianista swoich czasów, okrzyknięty poetą fortepianu - Fryderyk Chopin -czeka właśnie na Ciebie. Wybierz się do niezwykłego miejsca, w którym Twoje serce zostanie porwane w niezwykłą podróż do świata romantyzmu i tęsknoty. Koncert Chopinowski z Upominkiem w Warszawie to wieczór pełen wzruszeń i uniesień - tych patriotycznych, i tych stricte muzycznych. Pozwól sobie na relaksujący czas i zatrać się w muzyce, która zmieniła świat i wychowała wiele pokoleń. Dodatkowo otrzymasz upominek, który dopełni tę niezwykłą przygodę!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje wejście na wieczór z repertuarem Chopina dla jednej osoby, a także upominek - torebkę 100g kawy żołędziowej oraz buteleczka 250ml staropolskiego miodu pitnego.

Gdzie i kiedy odbywają się koncerty?
Wszystkie koncerty odbywają się w Chopin Point w sobotę i niedzielę o 19.

Jakie miejsca można wybrać korzystając z vouchera?
Organizator zapewnia gwarancję miejsc w dwóch pierwszych rzędach.

Czy wiesz, że…
Chopin napisał swoją pierwszą kompozycję w wieku 7 lat - dwa lata po rozpoczęciu nauki. W wieku nastoletnim grał już koncerty na skalę światową!

Koncert Chopinowski z upominkiem sprawdzi się jako:
prezent urodzinowy, podarunek świąteczny, prezent dla taty

Zastanawiasz się, jaki prezent wybrać? Postaw na muzyczne doznania, które z pewnością nie zawiodą jego zmysłu słuchu. Koncert Chopinowski z upominkiem to doskonały wybór na prezent świąteczny lub urodzinowy dla każdego miłośnika muzyki klasycznej. To znakomity pomysł na prezent dla taty, a także pełen historii upominek dla dziadka.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Osoba obdarowana dostanie od organizatora torebkę (100 g) kawy żołędziowej oraz buteleczkę (250 ml) staropolskiego miodu pitnego. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Sala znajduje się na 1 piętrze. Na miejscu jest dostępna winda.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Chopin Point Warsaw

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Jakub N.

Bardzo ładny i nastrojowy koncert utworów Fryderyka Chopina. Sympatyczna obsługa. Klimatyczna sala. Polecam każdemu miłośnikowi muzyki klasycznej.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.