Koncert Chopinowski z Upominkiem dla Dwojga | Warszawa

0.0 0 Opinie

Koncert Chopinowski z Upominkiem dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

190,00 zł

190,00 zł

O prezencie

Marzy Wam się relaksujący wieczór przy doskonałej muzyce? Tylko Fryderyk Chopin zapewni Wam tak niezwykłe doznania ukryte w głębokim, polskim romantyzmie. Koncert Chopinowski z Upominkiem dla Dwojga, który odbywa się w Warszawie, to niecodzienna okazja, by poznać słynnego kompozytora i spędzić cudowny wieczór przy kojących dźwiękach fortepianu. Zatraćcie się w muzyce, która zmieniła świat i skosztujcie ulubionych trunków wybitnego Polaka. Gotowi na fascynujące spotkanie pełne emocji? Poznajcie Fryderyka Chopina!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje wejście na wieczór z repertuarem Chopina dla dwóch osób, a także upominki - po torebeczce 100g kawy żołędziowej oraz buteleczce 250ml staropolskiego miodu pitnego.

Gdzie i kiedy odbywają się koncerty?
Wszystkie koncerty odbywają się w Chopin Point w sobotę i niedzielę o 19.

Jakie miejsca można wybrać korzystając z vouchera?
Organizator zapewnia gwarancję miejsc w dwóch pierwszych rzędach.

Czy wiesz, że…
Trzy siostry Chopina irytowały go do tego stopnia, że zniechęcił się do kobiet. Dopiero w wieku 25 lat znalazł pierwszą sympatię. Kilka lat później zakochał się w George Sand, która zerwała z nim po 9 latach.

Koncert Chopinowski z upominkiem dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, podarunek dla rodziców, prezent na rocznicę

Czy może być coś bardziej romantycznego niż wieczór przy wybitnej muzyce czasów polskiego romantyzmu? Koncert Chopinowski to idealny wybór na prezent dla pary, zarówno Twoich znajomych, jak i rodziców. Wspólny wieczór z Fryderykiem to również doskonały wybór na podarunek z okazji rocznicy ślubu - wyjątkowe chwile wymagają wyjątkowej oprawy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Osoby obdarowane dostaną od organizatora po jednej torebce (100 g) kawy żołędziowej oraz buteleczce (250 ml) staropolskiego miodu pitnego. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Sala znajduje się na 1 piętrze. Na miejscu dostępna jest winda.0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.