JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poprowadź Subaru Impreza (1 okrążenie) | Ułęż

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poprowadź Subaru Impreza (1 okrążenie) | Ułęż


Ułęż (100 km od Warszawy)
1 os.

149 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
149 zł

Chciałbyś usłyszeć pisk opon i zobaczyć w tylnym lusterku szybko uciekający tor wyścigowy? Wsiądź do Subaru i przekonaj się, czym jest ekstremalna jazda. Ten samochód to prawdziwa broń masowego uwodzenia - nie będziesz mógł oderwać od niego wzroku, a rąk od kierownicy. Sam zdecydujesz jak szybko zostawisz za sobą linię startu, do dyspozycji będziesz miał 250 km/h. Nie będziesz jechał zwyczajnym autem, ale defibrylatorem z napędem na cztery koła. Dostaniesz takiego zastrzyku adrenaliny, że dymić będzie nie tylko asfalt. Subaru STI pozwoli Ci poczuć prawdziwą niezależność. Zanim się zdecydujesz, ostrzegamy - prędkość i wolność uzależniają. Gotowy na przyśpieszenie do setki w pięć sekund?

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?
Realizację odbywają się w z góry ustalonych przez wykonawcę terminach w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?
Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?
Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Poprowadź Subaru Impreza sprawdzi się jako:
prezent dla męża, prezent dla ukochanego, prezent na urodziny.

Nie masz pomysłu na ciekawy prezent na urodziny? Chcesz znaleźć unikalny prezent na Boże Narodzenie? Poznaj Subaru Impreza STI to oryginalny podarunek dla mężczyzny. Ten pomysłowy prezent dla każdego fana motoryzacji to strzał w dziesiątkę! To nie tylko ekskluzywny podarunek, ale również mnóstwo emocji, świetnej zabawy i trwałych wspomnień. To właśnie nasza Wyjątkowa recepta na prezent marzeń dla faceta!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Ułęż (100 km od Warszawy)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 1 okrążenia po pętli toru.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Jazda za kierownicą Subaru Impreza w towarzystwie instruktora. Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie motoprezent.pl. Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. BLISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1001
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.