Jazda BMW M3 GTR Bi-turbo (2 okrążenia) | Ułęż

1 2 3 4 5 (1)
Ułęż (100 km od Warszawy)
1 os.

249 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

BMW kojarzy się z niemiecką dokładnością, jednak BMW M3 GTR Bi-turbo to drugie, bardziej agresywne oblicze marki w pełnej krasie. Przy jeździe tym samochodem nie ma mowy o zachowaniu umiaru. Powiedzmy sobie szczerze: nie po to wsiada się do auta mogącego rozwinąc prędkość 299 km na godzinę, by wykazywać się rozwagą. W końcu taki rajd to okazja, by zaprzęgnąć do pracy każdego z 400 koni mechanicznych, którymi dysponuje ta niepokonana maszyna. O emocjach płynących z przekonania się, czy rozpędzenie się do 100 km w 4.3 sekundy jest rzeczywiście możliwe, nie trzeba wspominać. Wyobraź to sobie: wciskasz gaz i rozlega się ten wyjątkowy, niemożliwy do pomylenia z czymkolwiek dźwięk potężnego silnika na pełnych obrotach. Zobacz, jak to jest, gdy ta moc czeka na Twoje rozkazy!

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?

Realizację odbywają się w z góry ustalonych przez wykonawcę terminach w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?

Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?

Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Jazda BMW M3 GTR Bi-turbo sprawdzi się jako:

prezent na urodziny, prezent dla mężczyzny, prezent na Święta.

Twój chłopak jest fanem drapieżnego ryku silnika i szybkich samochodów? Spełnij marzenia swojego automaniaka i podaruj mu Jazdę BMW M3 GTR Bi-turbo. Voucher prezentowy na przejażdżkę tym super wozem będzie to z pewnością oryginalny upominek i prezent marzeń dla każdego mężczyzny - męża, narzeczonego, brata. Pozwól mu przekonać się, że życie to przygoda! Niech spełnianie pragnień Twojego faceta stanie się naszym wyzwaniem. Zastanawiasz się jaki prezent na święta byłby dla niego ciekawy i niezapomniany? My wiemy - motoprezent! Niech rozwinie szeroko skrzydła i maksymalną prędkość!

Miejsce realizacji

Ułęż (100 km od Warszawy)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 2 okrążeń po pętli toru.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października.

Informacje dodatkowe

Jazda za kierownicą BMW M3 GTR Bi-turbo w towarzystwie instruktora. Z prezentu mogą skorzystać osoby powyżej 16 roku życia. W przypadku niepełnoletnich konieczna jest zgoda opiekuna. Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w wybranych przez Wykonawcę terminach.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.