Indywidualna Sesja Fotograficzna | Szczecin

0.0 0 Opinii

Indywidualna Sesja Fotograficzna | Szczecin


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Mówi się, że zdjęcie wyraża więcej niż tysiąc słów. Spraw, aby Twoje zdjęcia wyrażały znacznie więcej! Wkrocz do profesjonalnego studia fotograficznego i przygotuj się na niecodzienną przygodę! Wybierz zakres pozowania, który Cię interesuje. Chcesz uwiecznić portret, pragniesz sesji fashion lub glamour, a może pokusisz się o akt? Wszystko zależy od Ciebie! Po wyborze czeka Cię wizaż i fachowa stylizacja fryzury. Teraz już nic nie stoi pomiędzy Tobą a obiektywem aparatu. Skąp się w blasku fleszy i poczuj się jak gwiazda modelingu! Uwolnij w sobie wewnętrzny blask i pozwól uchwycić go zawodowcom. Kto wie, może to dopiero początek Twojej przygody po drugiej stronie obiektywu?

Prezent obejmuje:

  • Trzygodzinną sesję zdjęciową w 2 -5 stylizacjach,
  • Możliwy zakres pozowania: portret, akt, fashion, glamour,
  • Wizaż oraz stylizację fryzury na potrzebę sesji,
  • Profesjonalną obróbkę zdjęć wybranych przez osobę obdarowaną,
  • Płytę CD z 5 wybranymi ujęciami w 2 wersjach obróbki,
  • 10 odbitek w formacie 10x15.
Nie masz pomysłu na oryginalny prezent na gwiazdkę? Prezent na Święta spędza Ci sen z powiek? Podaruj przeżycie i ciesz się radością swoich bliskich. Indywidualna Sesja Fotograficzna to pomysłowy prezent dla kobiety, która uwielbia być w centrum uwagi. To świetny upominek dla żony, córki lub dziewczyny! Ten prezent to coś, obok czego nie można przejść obojętnie. Podaruj voucher prezentowy i zmień tegoroczne Boże Narodzenie.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Prosimy o zabranie kilku kompletów ubrań, z których na miejscu skompletujemy 2 do 5 stylizacji. Rodzaj ubrań uzależniony jest od tego w jakim stylu ma być wykonana sesja.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Podczas sesji wykonywanych jest 100-150 zdjęć z czego osoba obdarowana wybiera retuszowane ujęcia. Gotowe zdjęcia są wysyłane w ciągu tygodnia na adres e-mailowy w rozdzielczości 1280×1280 px. Zdjęcia w pełnej rozdzielczości na płycie CD można odebrać u Wykonawcy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Red Room

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.