Indywidualna Lekcja Tańca na Rurze | Bielsko-Biała

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Indywidualna Lekcja Tańca na Rurze | Bielsko-Biała


Bielsko-Biała
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

89,99 zł

89,99 zł

O prezencie

Lubisz podejmować ambitne artystyczne wyzwania? Jeżeli kochasz muzykę i dobrą zabawę to Indywidualna Lekcja Tańca na Rurze na pewno okaże się dla Ciebie wspaniałą przygodą. Poznaj podstawy tej wymagającej sztuki i przekonaj się o swoich zdolnościach. Będzie to dla Ciebie świetny sprawdzian charakteru, podczas którego rozwiniesz swoją wrażliwość na muzykę i poprawisz kondycję fizyczną. Pokaż na co Cię stać!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: godzinne szkolenie dla osób początkujących lub średniozaawansowanych, pod opieką indywidualnego instruktora.

Jak przebiega realizacja prezentu?

Na początku jest krótki wstęp - przygotowanie do tańca na rurze. Następnie odbywa się właściwa lekcja polegająca na nauce figur.

Czy istnieją ograniczenia wiekowe?

Prezent przeznaczony dla osób, które ukończyły 18 lat. Poniżej osiemnatstego roku życia wymagana jest pisemna zgoda rodzica.

Indywidualna Lekcja Tańca na Rurze | Bielsko-Biała to wyjątkowy prezent dla dziewczyny, która pragnie rozwijać się artystycznie – kocha taniec i muzykę. Podarunek poza nauką podstawowych kroków Pole Dance daje możliwość rozwinięcia swojej zmysłowości, świadomości cielesnej oraz jest okazją do intensywnego treningu fizycznego. Dzięki temu wszystkiemu, ów nietypowy prezent może okazać się najfantastyczniejszym jaki kiedykolwiek dostała bliska Ci osoba.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bielsko-Biała

Obowiązujący strój

Krótkie spodenki oraz obcisła koszulka, która nie będzie ograniczała ruchów. Obuwie: buty sportowe, baletki lub brak obuwia.

Czas trwania

1 godzina.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent jest przeznaczony dla osób początkujących oraz średnio zaawansowanych. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Cubana Pole Dance Studio

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.