Kurs Pole Dance | Katowice

Nowość
0.0 0 Opinie

Kurs Pole Dance | Katowice


Katowice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

139,99 zł

139,99 zł

O prezencie

Emocje, dobra zabawa i… niezły wycisk! Pole dance to fantastyczny sposób na aktywność i ciekawy trening. Wybierz Kurs Pole Dance w Katowicach i odkryj, jak niesamowitą aktywnością jest nauka tego ciekawego tańca. Zajęcia odbywają się w małych grupach i są fantastycznym połączeniem - dobrej zabawy i treningu. Odkryj pole dance na Śląsku!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Kurs Pole Dance. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa jedna lekcja?
Jedna lekcja trwa 70 minut, z czego 60 minut trwa nauka, a 10 minut przygotowanie do niej. Karnet umożliwia wzięcie udziału w 4 lekcjach grupowych.

Jak duże są grupy?
Grupy są maksymalnie 8-osobowe.

Przez ile ważny jest karnet?
Karnet jest ważny przez 4 tygodnie, licząc od pierwszych zajęć.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika przeżycia?
Przeżycie przeznaczone jest dla osób od 13 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda prawnych opiekunów.

Jak należy się przygotować do przeżycia?
Należy ubrać się w koszulkę/top oraz szorty, by zapewnić sobie odpowiednią przyczepność. Warto zabrać ze sobą ręcznik oraz butelkę wody. Nie należy smarować się balsamem/kremem, co utrudniłoby przyczepność.

Kurs Pole Dance | Katowice to znakomity pomysł na prezent dla kobiety na imieniny. Wybierz oryginalny podarunek, pozwalający przeżyć ciekawą przygodę, łączącą trening i zabawę. Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Koszulka/top, szorty, oraz ręcznik.

Czas trwania

4 x 70 minut (60 minut lekcji, 10 minut przygotowania).

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone jest dla osób od 13 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda prawnych opiekunów. Warto zabrać ze sobą ręcznik oraz butelkę wody. Nie należy smarować się balsamem/kremem, co utrudniłoby przyczepność. Lekcje odbywają się w maksymalnie 8-osobowych grupach. Karnet należy wykorzystać w 4 tygodnie, licząc od pierwszej lekcji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Gabris Studio Pole Dance

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.