Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Indywidualna Lekcja Pole Dance | Kielce

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Indywidualna Lekcja Pole Dance | Kielce


Kielce
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

129,99 zł

129,99 zł

O prezencie

Marzysz o tym, aby nauczyć się zmysłowego i uwodzicielskiego tańca? Dzięki indywidualnej Lekcji Pole Dance przekonasz się, że i w Tobie drzemie talent, który warto pielęgnować. Będzie to dla Ciebie zarówno świetny trening fizyczny, jak i niecodzienne przeżycie artystyczne. Pole Dance jest nie tylko widowiskowym sportem, ale przede wszystkim wyjątkową sztuką, która daje naprawdę wiele satysfakcji. Naucz się jego podstaw i ciesz się tańcem!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: godzinne szkolenie dla osób początkujących lub średniozaawansowanych, pod opieką indywidualnego instruktora.

Jak przebiega realizacja prezentu?

Na początku jest krótki wstęp - przygotowanie do tańca na rurze. Następnie odbywa się właściwa lekcja polegająca na nauce figur.

Czy istnieją ograniczenia wiekowe?

Prezent przeznaczony dla osób, które ukończyły 18 lat. Poniżej osiemnastego roku życia wymagana jest pisemna zgoda rodzica.

Indywidualna Lekcja Pole Dance | Kielce pomoże zdobyć nowe umiejętności i wskaże kierunek do dalszego jej rozwoju. Jest to wyjątkowy prezent dla kobiety, która kocha taniec i marzy o tym, aby doskonalić swoje zdolności.To podarunek  który zaszczepi w obdarowanej osobie nową pasję i motywację do jej realizowania.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Krótkie spodenki oraz obcisła koszulka, która nie będzie ograniczała ruchów. Obuwie: buty sportowe, baletki lub brak obuwia.

Czas trwania

1 godzina.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent jest przeznaczony dla osób początkujących oraz średnio zaawansowanych. Wymagana wcześniejsza rezerwacja.


Sprawdź na mapie


Realizacja

MY WAY POLE DANCE STUDIO

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii