JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Foodpairing w Ciemności | Dine in the Dark | Poznań

Foodpairing w Ciemności | Dine in the Dark | Poznań


Poznań
1 os.

179,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
179,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Jak bardzo wyczulone są Twoje zmysły? Myślisz, że sprawdziłyby się w całkowitej ciemności? Będziesz miał okazję to sprawdzić! Podczas Foodparingu w Ciemności spróbujesz znakomitych dań, a do każdego z nich podane zostanie starannie dobrane i idealnie dopasowane piwo wzbogacające smak tajemniczych posiłków i niepowtarzalnie podkreślające ich walory. Myślisz, że zdołasz rozpoznać je wszystkie? Wybierz się w niesamowitą podróż przez zmysły i daj się ponieść emocjom!

Jak wyglądać będzie Twoje przeżycie?

Czeka Cię wyjątkowa przygoda w zupełnej ciemności i kolacja składająca się z trzech dań, a do każdego z nich zostanie podane specjalnie dobrane piwo. Czeka Cię podróż przez wszystkie zmysły za przewodnictwem niezwykłego prowadzącego — głosu w ciemności.

Ile potrwa Twoje przeżycie?
Na realizację przeżycia należy zarezerwować sobie około 2 godzin.

Jakie piwa zostaną podane podczas przeżycia?
Podczas Foodparingu w Ciemności podane zostaną piwa z legendarnego browaru Grodzisk, znanego z niezwykłej staranności przy warzeniu swojego trunku. Moc smaków!

Foodparing w Ciemności sprawdzi się jako:
prezent dla taty, prezent dla mężczyzny, prezent na Boże Narodzenie

Prezent urodzinowy dla osoby, która uwielbia nowe wyzwania, spędza Ci sen z powiek? A może chciałabyś sprawić niezapomniany prezent dla męża, który jest miłośnikiem złotego trunku? Foodparing w Ciemności sprawdzi się idealnie dla wszystkich tych, którzy chcieliby spróbować czegoś nowego i są miłośnikami dobrego piwa. To wyjątkowy prezent dla każdego smakosza!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Realizacja prezentu obejmuje kolację przygotowaną na zasadzie foodpairingu (dopasowanie posiłków do alkoholi). Zawiera przystawkę, danie główne, deser oraz 3 rodzaje piwa. Degustacja ma charakter eventu i odbywa się w wybranych dniach. Prosimy o nie zabieranie przedmiotów z elementami fluorescencyjnymi. Prosimy o punktualne przybycie. W czasie realizacji istnieje możliwość otwarcia rachunku i zamówienia dodatkowych pozycji z menu.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.