Foodpairing w Ciemności | Dine in the Dark | Poznań

0.0 0 Opinii

Foodpairing w Ciemności | Dine in the Dark | Poznań


Oferta niedostępna
1 os.
Voucher ważny do: 2024-05-22
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Jak bardzo wyczulone są Twoje zmysły? Myślisz, że sprawdziłyby się w całkowitej ciemności? Będziesz miał okazję to sprawdzić! Podczas Foodparingu w Ciemności spróbujesz znakomitych dań, a do każdego z nich podane zostanie starannie dobrane i idealnie dopasowane piwo wzbogacające smak tajemniczych posiłków i niepowtarzalnie podkreślające ich walory. Myślisz, że zdołasz rozpoznać je wszystkie? Wybierz się w niesamowitą podróż przez zmysły i daj się ponieść emocjom!

Jak wyglądać będzie Twoje przeżycie?

Czeka Cię wyjątkowa przygoda w zupełnej ciemności i kolacja składająca się z trzech dań, a do każdego z nich zostanie podane specjalnie dobrane piwo. Czeka Cię podróż przez wszystkie zmysły za przewodnictwem niezwykłego prowadzącego — głosu w ciemności.

Ile potrwa Twoje przeżycie?
Na realizację przeżycia należy zarezerwować sobie około 2 godzin.

Jakie piwa zostaną podane podczas przeżycia?
Podczas Foodparingu w Ciemności podane zostaną piwa z legendarnego browaru Grodzisk, znanego z niezwykłej staranności przy warzeniu swojego trunku. Moc smaków!

Foodparing w Ciemności sprawdzi się jako:
prezent dla taty, prezent dla mężczyzny, prezent na Boże Narodzenie

Prezent urodzinowy dla osoby, która uwielbia nowe wyzwania, spędza Ci sen z powiek? A może chciałabyś sprawić niezapomniany prezent dla męża, który jest miłośnikiem złotego trunku? Foodparing w Ciemności sprawdzi się idealnie dla wszystkich tych, którzy chcieliby spróbować czegoś nowego i są miłośnikami dobrego piwa. To wyjątkowy prezent dla każdego smakosza!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Realizacja prezentu obejmuje kolację przygotowaną na zasadzie foodpairingu (dopasowanie posiłków do alkoholi). Zawiera przystawkę, danie główne, deser oraz 3 rodzaje piwa. Degustacja ma charakter eventu i odbywa się w wybranych dniach. Prosimy o nie zabieranie przedmiotów z elementami fluorescencyjnymi. Prosimy o punktualne przybycie. W czasie realizacji istnieje możliwość otwarcia rachunku i zamówienia dodatkowych pozycji z menu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Dine in the Dark

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.