Foodpairing w Ciemności dla Dwojga | Dine in the Dark | Poznań

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Foodpairing w Ciemności dla Dwojga | Dine in the Dark | Poznań


Poznań
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,99 zł

349,99 zł

O prezencie

Nie boicie się nowych wyzwań? To świetnie, bo już niedługo będziecie mogli spróbować czegoś absolutnie niezwykłego! Podczas Foodparingu w Ciemności dla Dwojga zmierzycie się nie tylko z brakiem światła, ale przede wszystkim — z własnymi zmysłami! Przekonajcie się na własnej skórze, jak wiele zmienia się, gdy nastaje nieprzenikniona ciemność. Podczas tej znakomitej kolacji okraszonej podawanymi do każdego dania starannie dobranymi piwami czeka Was wiele niespodzianek i wrażenia, których długo nie zapomnicie. Ku przygodzie!

Uwaga! Przedsprzedaż - pierwsze realizacje na początku 2020 roku!

Jak będzie wyglądać Wasze przeżycie?
Czeka Was wyjątkowa przygoda w zupełnej ciemności i kolacja składająca się z trzech dań, a do każdego z nich zostanie podane specjalnie dobrane piwo. To podróż przez wszystkie zmysły za przewodnictwem niezwykłego prowadzącego — głosu w ciemności.

Ile potrwa Wasze przeżycie?
Na realizację przeżycia należy zarezerwować sobie około 2 godzin.

Jakie piwa zostaną podane podczas przeżycia?
Podczas Foodparingu w Ciemności dla Dwojga podane zostaną piwa z legendarnego browaru Grodzisk, znanego z niezwykłej staranności przy warzeniu swojego trunku. Moc smaków!

Foodparing w Ciemności dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent ślubny, prezent dla mamy, prezent na 50 urodziny

Prezenty walentynkowe to często twardy orzech do zgryzienia! Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla pary, mamy coś specjalnego — Foodparing w Ciemności dla Dwojga! Podaruj swoim bliskim przeżycie, które na długo pozostanie w ich pamięci i sprawi, że czas spędzony razem naładuje ich baterie na długi czas. To znakomity pomysł na prezent dla żony, z którego z pewnością się ucieszy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Realizacja prezentu obejmuje kolację przygotowaną na zasadzie foodpairingu (dopasowanie posiłków do alkoholi). Zawiera przystawkę, danie główne, deser oraz 3 rodzaje piwa. Degustacja ma charakter eventu i odbywa się w wyznaczonych terminach.  Prosimy o nie zabieranie przedmiotów z elementami fluorescencyjnymi oraz o punktualne przybycie. W czasie realizacji istnieje możliwość otwarcia rachunku i zamówienia dodatkowych pozycji z menu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Dine in the Dark

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.