Foodpairing w Ciemności dla Dwojga | Dine in the Dark | Poznań

0.0 0 Opinii

Foodpairing w Ciemności dla Dwojga | Dine in the Dark | Poznań


Oferta niedostępna
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Nie boicie się nowych wyzwań? To świetnie, bo już niedługo będziecie mogli spróbować czegoś absolutnie niezwykłego! Podczas Foodparingu w Ciemności dla Dwojga zmierzycie się nie tylko z brakiem światła, ale przede wszystkim — z własnymi zmysłami! Przekonajcie się na własnej skórze, jak wiele zmienia się, gdy nastaje nieprzenikniona ciemność. Podczas tej znakomitej kolacji okraszonej podawanymi do każdego dania starannie dobranymi piwami czeka Was wiele niespodzianek i wrażenia, których długo nie zapomnicie. Ku przygodzie!

Jak będzie wyglądać Wasze przeżycie?
Czeka Was wyjątkowa przygoda w zupełnej ciemności i kolacja składająca się z trzech dań, a do każdego z nich zostanie podane specjalnie dobrane piwo. To podróż przez wszystkie zmysły za przewodnictwem niezwykłego prowadzącego — głosu w ciemności.

Ile potrwa Wasze przeżycie?
Na realizację przeżycia należy zarezerwować sobie około 2 godzin.

Jakie piwa zostaną podane podczas przeżycia?
Podczas Foodparingu w Ciemności dla Dwojga podane zostaną piwa z legendarnego browaru Grodzisk, znanego z niezwykłej staranności przy warzeniu swojego trunku. Moc smaków!

Foodparing w Ciemności dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent ślubny, prezent dla mamy, prezent na 50 urodziny

Prezenty walentynkowe to często twardy orzech do zgryzienia! Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla pary, mamy coś specjalnego — Foodparing w Ciemności dla Dwojga! Podaruj swoim bliskim przeżycie, które na długo pozostanie w ich pamięci i sprawi, że czas spędzony razem naładuje ich baterie na długi czas. To znakomity pomysł na prezent dla żony, z którego z pewnością się ucieszy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Realizacja prezentu obejmuje kolację przygotowaną na zasadzie foodpairingu (dopasowanie posiłków do alkoholi). Zawiera przystawkę, danie główne, deser oraz 3 rodzaje piwa. Degustacja ma charakter eventu i odbywa się w wyznaczonych terminach.  Prosimy o nie zabieranie przedmiotów z elementami fluorescencyjnymi oraz o punktualne przybycie. W czasie realizacji istnieje możliwość otwarcia rachunku i zamówienia dodatkowych pozycji z menu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Dine in the Dark

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.