Ekstremalna Jazda Motocyklem Pit Bike | Zabrze

Nowość
0.0 0 Opinii

Ekstremalna Jazda Motocyklem Pit Bike | Zabrze


Zabrze
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,00 zł

199,00 zł

O prezencie

Mówi się, że jazda motocyklem to świetne hobby, które potrafi pochłonąć człowieka na długie lata. Samodzielnie chcesz sprawdzić, skąd bierze się fascynacja motocyklami? Skorzystaj z Ekstremalnej Jazdy Motocyklem Pit Bike w Zabrzu i zobacz, ile radości może dać jazda małym motorem. Ruszaj na specjalnie przygotowany tor i poczuj moc jednośladu, który zaskoczy Cię swoim przyspieszeniem i zrywnością. Czeka Cię mnóstwo niezwykłej zabawy na świeżym powietrzu i ogromny zastrzyk adrenaliny, niezależnie od tego, czy miałeś już przyjemność jeździć motocyklem, czy też jesteś absolutnym nowicjuszem. Załóż rękawiczki, chwytaj za ster i ruszaj na swoją niezapomnianą przygodę!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje ekstremalną jazdę motocyklem Pit Bike. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Co to jest Pit Bike?
Pit Bike to motocykl o nieco mniejszych rozmiarach od standardowych maszyn. Pit Bike przeznaczony jest do jazdy wyłącznie w terenie lub na zagospodarowanych torach, dlatego osoba obdarowana nie musi posiadać specjalnych uprawnień. W zależności od modelu wysokość siedzenia wynosi od 55 do 85 cm.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Jazda Motocyklem Pit Bike potrwa około 60 minut.

Co muszę posiadać, by wziąć udział w jeździe?
Jedynym wymaganiem jest posiadanie własnych rękawiczek oraz kominiarki (możliwość zakupienia na miejscu).

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Minimalny wiek uczestnika to 4 lata. Od osób niepełnoletnich wymagana jest notarialna zgoda opiekunów prawnych na udział w zabawie albo obecność opiekuna prawnego podczas realizacji przeżycia.

Gdzie odbywa się jazda?
Jazda Pit Bikiem odbywa się na specjalnie przygotowanym terenie.

Ekstremalna Jazda Motocyklem Pit Bike | Zabrze sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent na Dzień Chłopaka, prezent na urodziny

Szukasz pomysłu na niezwykły upominek dla teścia? A może potrzebujesz super prezentu dla szwagra? Ekstremalna Jazda Motocyklem Pit Bike w Zabrzu to gwarancja niezwykłych emocji i wspaniałych doznań. Zobacz, jak łatwo spełnić marzenia bliskiej osoby o niesamowitej przygodzie, której wspomnienia zostaną do końca życia. Czekają emocje i dobra zabawa, co czyni przeżycie wspaniałym pomysłem na prezent dla faceta na Śląsku. Wybierz spełnienie marzeń i zachwyć bliską osobę!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Zabrze

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić. Buty powyżej kostki, kask oraz rękawiczki.

Czas trwania

1 godzina

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

Minimalny wiek wynosi 4 lata, maksymalna waga do 120kg. Pit Bike przeznaczony jest do jazdy wyłącznie w terenie lub na zagospodarowanych torach, dlatego osoba obdarowana nie musi posiadać specjalnych uprawnień. W zależności od modelu wysokość siedzenia wynosi od 55 do 85 cm. Wymagana wcześniejsza rezerwacja.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Enjoy Enduro&PitBike

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.