JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Degustacja Wina w Ciemności | Kraków

Degustacja Wina w Ciemności | Kraków


Kraków
1 os.

119,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
119,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Chciałbyś doświadczyć czegoś zupełnie nowego? Uwielbiasz wino i chciałbyś dowiedzieć się o nim czegoś więcej? Wybierz się na Degustację Wina w Ciemności prowadzoną przez profesjonalnego sommeliera! Podczas tej wyjątkowej degustacji zostaniesz wprowadzony do zaciemnionej sali, a podawane Ci rodzaje wina będą owiane tajemnicą do samego końca! Przekonaj się jak bardzo wyostrzą się Twoje zmysły, gdy wzrok zostanie wyłączony. Czy zdołasz odgadnąć kolor wina tylko za pomocą zmysłu węchu i smaku?

Jak będzie wyglądał przebieg realizacji prezentu?
Zostaniesz wprowadzony przez kelnera wyposażonego w noktowizor do zaciemnionej sali, gdzie odbywać się będzie degustacja.

Co obejmuje prezent?
5 kieliszków wina po 100 ml każdy. Do każdego wina podana będzie mini przekąska dopasowana na zasadzie food pairingu do konkretnego charakteru wina. Podczas degustacji sommelier pokrótce omówi podstawowe zasady degustacyjne.

Czy jest możliwość wyboru win?
Rodzaj wina jest dobierany przez sommeliera i pozostaje utrzymany w tajemnicy.


Degustacja Wina w Ciemności | Kraków to przezycie na którym twoj przyjaciel sprawdzi swoje umiejętności i przekona się, jak działają inne zmysły, gdy wyłączony zostaje wzrok. Degustacja prowadzona przez sommeliera z pewnością go zaskoczy i wywoła uśmiech na jego twarzy! Zaskocz bliskich i podaruj im voucher na przeżycie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje 5 kieliszków wina po 100 ml każdy. Do każdego wina podana będzie mini przekąska dopasowana na zasadzie food pairingu do konkretnego charakteru wina. Podczas degustacji Sommelier pokrótce omówi podstawowe zasady degustacyjne zarówno te, które wymagają wzroku, jak i te bazujące na pozostałych zmysłach. Dodatkowo nie zabraknie informacji o regionach, winiarzach, warunkach klimatycznych i glebowych (terroir), które miały wpływ na produkcję danego wina. Degustacje odbywają się raz w miesiącu, w terminach wyznaczonych przez wykonawcę.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
24 z 852

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.