Degustacja Wina w Ciemności | Kraków

0.0 0 Opinii

Degustacja Wina w Ciemności | Kraków


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Chciałbyś doświadczyć czegoś zupełnie nowego? Uwielbiasz wino i chciałbyś dowiedzieć się o nim czegoś więcej? Wybierz się na Degustację Wina w Ciemności prowadzoną przez profesjonalnego sommeliera! Podczas tej wyjątkowej degustacji zostaniesz wprowadzony do zaciemnionej sali, a podawane Ci rodzaje wina będą owiane tajemnicą do samego końca! Przekonaj się jak bardzo wyostrzą się Twoje zmysły, gdy wzrok zostanie wyłączony. Czy zdołasz odgadnąć kolor wina tylko za pomocą zmysłu węchu i smaku?

Jak będzie wyglądał przebieg realizacji prezentu?
Zostaniesz wprowadzony przez kelnera wyposażonego w noktowizor do zaciemnionej sali, gdzie odbywać się będzie degustacja.

Co obejmuje prezent?
5 kieliszków wina po 100 ml każdy. Do każdego wina podana będzie mini przekąska dopasowana na zasadzie food pairingu do konkretnego charakteru wina. Podczas degustacji sommelier pokrótce omówi podstawowe zasady degustacyjne.

Czy jest możliwość wyboru win?
Rodzaj wina jest dobierany przez sommeliera i pozostaje utrzymany w tajemnicy.


Degustacja Wina w Ciemności | Kraków to przezycie na którym twoj przyjaciel sprawdzi swoje umiejętności i przekona się, jak działają inne zmysły, gdy wyłączony zostaje wzrok. Degustacja prowadzona przez sommeliera z pewnością go zaskoczy i wywoła uśmiech na jego twarzy! Zaskocz bliskich i podaruj im voucher na przeżycie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 5 kieliszków wina po 100 ml każdy. Do każdego wina podana będzie mini przekąska dopasowana na zasadzie food pairingu do konkretnego charakteru wina. Podczas degustacji Sommelier pokrótce omówi podstawowe zasady degustacyjne zarówno te, które wymagają wzroku, jak i te bazujące na pozostałych zmysłach. Dodatkowo nie zabraknie informacji o regionach, winiarzach, warunkach klimatycznych i glebowych (terroir), które miały wpływ na produkcję danego wina. Degustacje odbywają się eventowo, w terminach wyznaczonych przez wykonawcę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Dine in the Dark

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.