JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Degustacja Wina w Ciemności dla Dwojga | Łódź

Degustacja Wina w Ciemności dla Dwojga | Łódź


Łódź
2 os.

239,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
239,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Wino uznawane jest za najszlachetniejszy trunek, który idealnie komponuje się z romantyczną kolacją i intymną atmosferą. Wyobraź sobie degustacje tego wykwintnego alkoholu w kompletnej ciemności. Czyż nie brzmi zachęcająco? Zabierz ukochaną osobę i razem uwolnijcie swoje zmysły. Pozwólcie swoim naturalnym instynktom rozpoznać zapach, smak i rodzaj wina. Macie okazję poczuć się jak prawdziwi koneserzy! Jeżeli do tej pory uważaliście, że znacie ten trunek jak własną kieszeń, całkowita ciemność pozwoli Wam uwolnić nowe doznania, a sama degustacja przyniesie niewiarygodną satysfakcję!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje degustację w ciemności 5 rodzajów wina wraz z przystawkami dobranymi dla każdej osoby na zasadzie food-pairingu. Czas trwania wynosi 1,5h.

Czy jest możliwość wyboru wina?
Rodzaje win wybierane zostają przez Sommeliera, który utrzymuje wybór w tajemnicy podczas realizacji przeżycia. Pozwala to na całkowite oddanie się zmysłom i potęguje satysfakcję z degustacji.

Czy jest możliwość wyboru przystawek? Co, jeżeli mam alergie żywieniowe lub nie jem mięsa?
Przystawki również są utrzymane w tajemnicy. Podczas rezerwacji należy poinformować o ewentualnych alergiach żywieniowych oraz preferancjach dotyczących przystawek w wersji wegetariańskiej.

Czy mamy się ubrać elegancko?
Ubiór elegancki nie jest wymagany. Najlepiej sprawdzą się ubrania, których nie szkoda będzie poplamić.

Czy mogę zabrać ze sobą znajomych?
Degustacja ma formę specjalnie przygotowanego eventu. Uczestnictwo w większej grupie należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji. Voucher dedykowany jest dla dwóch osób, uczestnictwo każdej kolejnej osoby jest dodatkowo płatne.

Czy wiesz, że…
Najdroższe wina na świecie produkowane są we Francji. “Romanée Conti Grand Cru” uchodzi za najdroższe z nich. Jego cena sięgać może nawet do 58 720 euro!

Degustacja Wina w Ciemności dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla rodziców, prezent dla pary młodej, prezent dla ukochanej

Szukasz prezentu, który zachwyci smakoszy dobrego wina? Degustacja Wina w Ciemności dla Dwojga to idealny podarunek, który pozwala wyostrzyć zmysły i wpaść w wir koneserskiego, tajemniczego świata. Zbliża się Rocznica Ślubu, a Ty pragniesz zaskoczyć swoją ukochaną? Każda kobieta lubi poczuć się damą w towarzystwie dobrego wina. Urodziny tuż tuż? Podaruj prezent, który spodoba się każdemu miłośnikowi nowych wrażeń. Spraw ukochanej osobie niezapomniane przeżycie, które pozostanie w pamięci na długo!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje 5 kieliszków wina po 100 ml każdy. Do każdego wina podana będzie mini przekąska dopasowana na zasadzie food pairingu do konkretnego charakteru wina. Podczas degustacji Sommelier pokrótce omówi podstawowe zasady degustacyjne zarówno te, które wymagają wzroku, jak i te bazujące na pozostałych zmysłach. Dodatkowo nie zabraknie informacji o regionach, winiarzach, warunkach klimatycznych i glebowych (terroir), które miały wpływ na produkcję danego wina. Degustacje odbywają się raz w miesiącu, w terminach wyznaczonych przez wykonawcę.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.