JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Degustacja Wina w Ciemności dla Dwojga | Łódź

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Degustacja Wina w Ciemności dla Dwojga | Łódź


Łódź
2 os.

239,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
239,99 zł

Wino uznawane jest za najszlachetniejszy trunek, który idealnie komponuje się z romantyczną kolacją i intymną atmosferą. Wyobraź sobie degustacje tego wykwintnego alkoholu w kompletnej ciemności. Czyż nie brzmi zachęcająco? Zabierz ukochaną osobę i razem uwolnijcie swoje zmysły. Pozwólcie swoim naturalnym instynktom rozpoznać zapach, smak i rodzaj wina. Macie okazję poczuć się jak prawdziwi koneserzy! Jeżeli do tej pory uważaliście, że znacie ten trunek jak własną kieszeń, całkowita ciemność pozwoli Wam uwolnić nowe doznania, a sama degustacja przyniesie niewiarygodną satysfakcję!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje degustację w ciemności 5 rodzajów wina wraz z przystawkami dobranymi dla każdej osoby na zasadzie food-pairingu. Czas trwania wynosi 1,5h.

Czy jest możliwość wyboru wina?
Rodzaje win wybierane zostają przez Sommeliera, który utrzymuje wybór w tajemnicy podczas realizacji przeżycia. Pozwala to na całkowite oddanie się zmysłom i potęguje satysfakcję z degustacji.

Czy wiesz, że…
Najdroższe wina na świecie produkowane są we Francji. “Romanée Conti Grand Cru” uchodzi za najdroższe z nich. Jego cena sięgać może nawet do 58 720 euro!

Degustacja Wina w Ciemności dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla rodziców, prezent dla pary młodej, prezent dla ukochanej

Szukasz prezentu, który zachwyci smakoszy dobrego wina? Degustacja Wina w Ciemności dla Dwojga to idealny podarunek, który pozwala wyostrzyć zmysły i wpaść w wir koneserskiego, tajemniczego świata. Zbliża się Rocznica Ślubu, a Ty pragniesz zaskoczyć swoją ukochaną? Każda kobieta lubi poczuć się damą w towarzystwie dobrego wina. Urodziny tuż tuż? Podaruj prezent, który spodoba się każdemu miłośnikowi nowych wrażeń. Spraw ukochanej osobie niezapomniane przeżycie, które pozostanie w pamięci na długo!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje 5 kieliszków wina po 100 ml każdy. Do każdego wina podana będzie mini przekąska dopasowana na zasadzie food paringu do konkretnego charakteru wina. Podczas degustacji Sommelier pokrótce omówi podstawowe zasady degustacyjne zarówno te, które wymagają wzroku, jak i te bazujące na pozostałych zmysłach. Dodatkowo nie zabraknie informacji o regionach, winiarzach, warunkach klimatycznych i glebowych (terroir), które miały wpływ na produkcję danego wina. Degustacje odbywają się raz w miesiącu, w terminach wyznaczonych przez wykonawcę.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1692
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.