JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Degustacja Wina w Ciemności dla Dwojga | Kraków

Degustacja Wina w Ciemności dla Dwojga | Kraków


Kraków
2 os.

239,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
239,99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Chcielibyście spędzić czas w oryginalnym stylu? Uwielbiacie wino i kochacie delektować się jego smakiem? A co powiecie na degustację wina? Nie byle jaką degustację, bo Degustację Wina w Ciemności! Będzie to czas owiany tajemnicą, gdyż nie będziecie wiedzieć jakie wino jest Wam podawane. Czy uda Wam się odgadnąć wszystkie degustowane rodzaje? Czy zgadniecie kolor wina, polegając tylko na jego smaku i zapachu? Przekonajcie się, jak wyjątkowa może być Degustacja Wina w Ciemności, gdzie wyłączymy Wasz wzrok i wyostrzymy pozostałe zmysły!

Jak będzie wyglądał przebieg realizacji Waszego prezentu?
Zostaniecie wprowadzeni przez kelnera wyposażonego w noktowizor do zaciemnionej sali, gdzie odbywać się będzie degustacja.

Co obejmuje prezent?
5 kieliszków wina po 100 ml każdy. Do każdego wina podana będzie mini przekąska dopasowana na zasadzie food pairingu do konkretnego charakteru wina. Podczas degustacji sommelier pokrótce omówi podstawowe zasady degustacyjne.

Czy jest możliwość wyboru win?
Rodzaj wina jest dobierany przez sommeliera i pozostaje utrzymany w tajemnicy.

Czy jest możliwość wyboru przystawek? Co, jeżeli mam alergie żywieniowe lub nie jem mięsa?
Przystawki również są utrzymane w tajemnicy. Podczas rezerwacji należy poinformować o ewentualnych alergiach żywieniowych oraz preferancjach dotyczących przystawek w wersji wegetariańskiej.

Czy mamy się ubrać elegancko?
Ubiór elegancki nie jest wymagany. Najlepiej sprawdzą się ubrania, których nie szkoda będzie poplamić.

Czy mogę zabrać ze sobą znajomych?
Degustacja ma formę specjalnie przygotowanego eventu. Uczestnictwo w większej grupie należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji. Voucher dedykowany jest dla dwóch osób, uczestnictwo każdej kolejnej osoby jest dodatkowo płatne.


Degustacja Wina w Ciemności dla Dwojga | Kraków To przeżycie owiane tajemnicą nie tylko zaskoczy, ale i również zaintryguje obdarowane osoby. Oryginalny prezent, jakim jest Degustacja Wina w Ciemności, z pewnością zostanie na długo w pamięci obdarowanych osób! Zaskocz bliskich wyjątkowym rozwiązaniem i podaruj im wymarzony prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje 5 kieliszków wina po 100 ml każdy. Do każdego wina podana będzie mini przekąska dopasowana na zasadzie food pairingu do konkretnego charakteru wina. Podczas degustacji Sommelier pokrótce omówi podstawowe zasady degustacyjne zarówno te, które wymagają wzroku, jak i te bazujące na pozostałych zmysłach. Dodatkowo nie zabraknie informacji o regionach, winiarzach, warunkach klimatycznych i glebowych (terroir), które miały wpływ na produkcję danego wina. Degustacje odbywają się raz w miesiącu, w terminach wyznaczonych przez wykonawcę.



LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.