Degustacja Piwa w Ciemności dla Dwojga | Drink In the Dark – Beer Edition | Poznań

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Degustacja Piwa w Ciemności dla Dwojga | Drink In the Dark – Beer Edition | Poznań


Poznań
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

209,99 zł

209,99 zł

O prezencie

Uwielbiacie smak złocistego napoju? To wznieście się na inny wymiar degustacji piwa i skosztujcie go w kompletnej ciemności! Drink in the Dark to innowacyjne podejście w kwestii serwowania alkoholu, wzmacniające nasze wrażenia smakowe i zapachowe. Zanurzcie się w swoistej grze zmysłami, które pozbawione wzroku, reagują znacznie mocniej na otoczenie! Przekonajcie się, czy jesteście znawcami piwowarstwa i potraficie wychwycić subtelne niuanse w smaku tego trunku. Rozkoszujcie się wspólnie przyjemnymi chwilami nowych doznań!

Co obejmuje prezent?

Degustację 5 różnych rodzajów piwa wraz ze specjalnymi przystawkami.

Jak będzie wyglądało Wasze przeżycie?
Zostaniecie wprowadzeni do całkowicie wyciemnionej sali oraz odprowadzeni na swoje miejsca. Następnie serwowane są piwa, a prowadzący zadba o zwiększenie Waszych doznań kulinarnych. Kelnerzy z noktowizorami są do Waszej dyspozycji przez cały czas trwania przeżycia. W razie jakiejkolwiek potrzeby wystarczy podnieść rękę.

Czy jest możliwość wyboru piw?
Rodzaj piwa jest dobierany przez prowadzącego i pozostaje utrzymany w tajemnicy.

Degustacja Piwa w Ciemności dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent na urodziny, podarunek dla mężczyzny, upominek na Dzień Ojca.

Nie wiesz, co podarować na Dzień Ojca? Szukasz wymarzonego prezentu dla swojego ukochanego mężczyzny na urodziny? Nie martw się, bo mamy specjalny, a zarazem oryginalny upominek dla Ciebie i Twoich bliskich. Degustacja Piwa w Ciemności pozwoli Wam wspólnie spędzić czas w niekonwencjonalnej atmosferze i przeżyć coś ciekawego! Drink in the Dark sprawdzi się również idealnie jako upominek dla znajomej pary, rodziców lub przyjaciół! Podaruj swoim bliskim wyjątkowe chwile!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2 godziny

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Realizacja prezentu obejmuje degustację 5 różnych rodzajów piwa podanych wraz ze specjalnie przygotowaną przystawką. Degustacja ma charakter eventu i odbywa się w wybranych dniach. Prosimy o nie zabieranie przedmiotów z elementami fluorescencyjnymi. Prosimy o punktualne przybycie. W czasie realizacji istnieje możliwość otwarcia rachunku i zamówienia dodatkowych pozycji z menu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Dine in the Dark

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.