Co-Drive Teslą Model 3 Ulicami Miasta Plus | Toruń | Bydgoszcz

Nowość
0.0 0 Opinie

Co-Drive Teslą Model 3 Ulicami Miasta Plus | Toruń | Bydgoszcz


Toruń, Bydgoszcz
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

199,00 zł

199,00 zł

O prezencie

Jak będzie wyglądał świat za kilkanaście lub kilkadziesiąt lat? Nie znamy odpowiedzi na to pytanie. Wiemy jednak, jak będzie wyglądała przyszłość motoryzacji. Ty także możesz się dowiedzieć, korzystając z Co-Drive Teslą Model 3 Ulicami Miasta Plus w Bydgoszczy lub Toruniu! Doświadczony kierowca, podczas jazdy po ulicach miasta, wytłumaczy Ci, dlaczego to właśnie Tesla jest fenomenem branży motoryzacyjnej. Dowiesz się, czym wyróżnia się to luksusowe auto elektryczne oraz poznasz w praktyce jego najciekawsze funkcje - takie jak np. słynny autopilot. Przejażdżka jako pasażer w tym samochodzie to niezwykła przygoda, pełna wrażeń i emocji. Nowoczesna technologia na wyciągnięcie ręki!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje jazdę Teslą Model 3 po ulicach miasta, dla jednej osoby. Jazda odbywa się na fotelu pasażera (tzw. co-drive). Prezent obejmuje również krótkie szkolenie z obsługi auta i pokazanie jego najciekawszych funkcji w praktyce.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Jazda Teslą potrwa około 45 minut.

Tesla Model 3, czyli…
Elektryczne super auto o parametrach:

-Zasięg: około 400 km,
-Przyspieszenie: 3,3 s,
-Moc: 486 KM.

Tesla wyróżnia się m.in:
- Możliwością jazdy na autopilocie,
- Brakiem wyświetlaczy przed kierownicą.

Co-Drive Teslą Model 3 Ulicami Miasta Plus | Toruń | Bydgoszcz sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent na urodziny, prezent na święta

Szukasz oryginalnego podarunku, który zachwyci Twojego ukochanego? A może potrzebujesz prezentu-niespodzianki dla męża - fana motoryzacji? Voucher na Co-Drive Teslą Model 3 Ulicami Miasta Plus w Toruniu lub Bydgoszczy to emocjonujące przeżycie, które spełni marzenia o poznaniu samochodu przyszłości - elektrycznego cudeńka, pełnego luksusowych udogodnień. Jazda tym autem po mieście to gwarancja niecodziennej rozrywki, która dostarczy niezapomnianej przyjemności. Wspaniały pomysł na prezent dla chłopaka! Podaruj niecodzienne emocje i spełnij marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Toruń, Bydgoszcz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

45 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Przejażdżka odbywa się na fotelu pasażera najnowszą Teslą Model 3 w wersji Performance. Skorzystać z prezentu może wyłącznie osoba trzeźwa.


Sprawdź na mapie


Realizacja

PW Piotr Walkowiak

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.