(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Całodzienna Wyprawa Motocyklem Turystycznym | Trójmiasto

0.0 0 Opinii

Całodzienna Wyprawa Motocyklem Turystycznym | Trójmiasto


Gdańsk
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

265,00 zł

265,00 zł

O prezencie

Marzysz o tym żeby na trochę “wyrwać się" z miasta? Pragniesz poczuć wiatr we włosach? Całodzienna Wyprawa Motocyklem Turystycznym to wręcz wymarzona okazja, aby spełnić to pragnienie! Wyrusz tam gdzie poniesie Cię własna wyobraźnia i fantazja! Poczuj na własnej skórze niesamowity klimat motocyklowej wyprawy i sięgaj tam, gdzie wzrok nie sięga! Przez cały dzień bądź panem własnego losu i poczuj prawdziwą, nieskrępowaną wolność!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje wynajem motocykla turystycznego włoskiej marki Benelli z rocznika 2019.

Jaki jest model motocykla?
Model motocykla to TRK502 lub TRK502X o pojemności 500cm3 i mocy 47KM na gwarancji, z pełnym ubezpieczeniem OC/AC oraz kompletem kufrów.

Czy wiesz, że…
Firma Benelli powstała we Włoszech w miejscowości Pesaro w 1911 roku.

Całodzienna Wyprawa Motocyklem Turystycznym sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent urodzinowy, prezent świąteczny.

Pragniesz podarować komuś odrobinę relaksu i wytchnienia? Postaw na Całodzienną Wyprawę Motocyklem Turystycznym, która doskonale sprawdzi się jako prezent urodzinowy lub świąteczny! Pomysł na doskonały podarunek dla niego, niezależnie od tego czy kojarzy kim jest Valentino Rossi! Wyprawa pozwoli odetchnąć i nabrać dystansu do spraw codziennych, by po powrocie zająć się nimi ze zdwojoną mocą!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Kierowca (oraz ewentualny pasażer) powinien być wyposażony w komplet odzieży motocyklowej- kask, kurtka, rękawice, spodnie.

Czas trwania

24 godziny

Uczestnicy

1-2 osób.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Do realizacji prezentu niezbędne są: prawo jazdy kat. A lub A2- posiadane minimum 6 miesięcy, dowód osobisty, kaucja. Najpóźniej w dniu wynajmu motocykla pobierana jest kaucja w wysokości 500 zł (gotówka lub karta płatnicza) na poczet ewentualnych szkód (zwrotna przy oddawaniu motocykla). Kierowca (oraz ewentualny pasażer) powinien być wyposażony w komplet odzieży motocyklowej: kask, kurtka, rękawice, spodnie (istnieje możliwość wypożyczenia specjalistycznej odzieży motocyklowej bezpośrednio u Wykonawcy, za dodatkową opłatą). Limit przebiegu dziennego wynosi 300 km, po jego przekroczeniu opłata wynosi 1zł brutto za 1km. Przed jazdą wymagane jest zapoznanie się z regulaminem Wykonawcy oraz podpisanie oświadczenia zobowiązującego do jego przestrzegania.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Moto Elephant

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje