Bojowy Lot w Symulatorze Myśliwca | Warszawa

Zobacz film
2.0 1 Opinie

Bojowy Lot w Symulatorze Myśliwca | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Skórzana kurtka, modne okulary i zawadiacki uśmiech na twarzy. Postać młodego pilota Mavericka z filmu "Top Gun", zagranego przez Toma Cruise'a, robiła wrażenie na kobietach i wzbudzała zazdrość facetów. A może też chcesz zasiąść za sterami odrzutowca? Bojowy Lot w Symulatorze Myśliwca pozwoli Ci zbliżyć się do realizacji tego celu! Poczuj się niczym prawdziwy pilot i zmierz z tym niesamowitym samolotem! Niezwykle realny symulator pozwoli Ci sięgnąć nieba! Okulary i kurtka już czekają...

Co obejmuje prezent?
Godzinę lotu w symulatorze myśliwca oraz krótkie szkolenie wprowadzające. 

Kto korzysta z symulatorów lotu?
Z tego typu symulatorów korzystają głównie pasjonaci lotnictwa, którzy chcą poczuć namiastkę prowadzenia tak wymagającej maszyny. Szkolenia na podobnych symulatorach przechodzą jednak także zawodowi piloci! Aby usiąść za sterami prawdziwego myśliwca należy spędzić na szkoleniach dziesiątki godzin. Przed Tobą jeszcze długa droga, ale nie poddawaj się!

Gdzie odbywa się realizacja?
Realizacja odbywa się w sklepie firmowym Wyjątkowego Prezentu w Galerii Północnej w Warszawie.

Czy będę mieć jakieś szkolenie?
Szkolenie odbywa się na miejscu, trwa do 10 minut i obejmuje procedurę startu, podstawy sterowania oraz procedurę podejścia do lądowania.

Czy mogę zabrać znajomych, żeby popatrzyli?
Oczywiście! Symulator jest otwarty, co gwarantuje dobry widok dla osób towarzyszących.

Czy mogę polatać nad Warszawą?
Jedna z naszych misji odbywa się nad Warszawą, która jest odwzorowana na podstawie map i zdjęć satelitarnych.

Czy symulator posiada wszystkie przełączniki jak w prawdziwym myśliwcu?
Symulator posiada wszystkie przełączniki z odwzorowaniem ich umiejscowienia w prawdziwym samolocie, zaprogramowane są jednak tylko te, które są konieczne do wykonania misji. Przełączniki nie są przełącznikami fizycznymi, znajdują się na specjalnych dotykowych panelach.

Czy symulator jest ruchomy?
Symulator nie jest ruchomy.

Bojowy Lot w Symulatorze Myśliwca | Warszawa to świetne rozwiązanie na prezent na Dzień Chłopaka lub podarunek z okazji Walentynek! Nie masz pomysłu na prezent urodzinowy?  Podaruj mu godzinę, dzięki której wzniesie się ku niebu! To oryginalny prezent, który pozwoli mu być pilotem odrzutowca!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Realizacje odbywają się eventowo, wyłącznie w weekendy. Osoby poniżej 13 roku życia mogą korzystać z Symulatora Lotów wyłącznie pod opieką osób dorosłych (opiekunów prawnych), a osoby poniżej 18 roku życia muszą uzyskać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Warunkiem odbycia lotu jest zapoznanie się z Regulaminem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Symulator Myśliwca

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

2.0 1 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Paweł

Fajna sprawa. Polecam! Ale zanim pojedziesz i usiądziesz w fotelu pilota myśliwca poćwicz troszkę na swoim PC – żeby wiedzieć o co w tym wszystkim chodzi.

Tomasz

Fajne przeżycie ale latanie jest naprawdę trudne i ciężko powiedzieć żeby od początku sprawiało frajdę. Żeby dobrze to opanować potrzeba kilku godzin

Marek

Swietna obsługa , realizacja prezentu w bardzo miłej atmosferze , instruktor : mega kompetentny, fan lotnictwa - bardzo ciekawie prowadził szkolenie . SUPER ! POLECAM !!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.