Militaria ANHOL

Chcesz poczuć się jak prawdziwy żołnierz, ale nie śpieszy Ci się, aby zaciągnąć się do wojska? Już teraz odwiedź Militaria ANHOL i skorzystaj z niepowtarzalnej okazji przejechania się pojazdem, który wciąż cieszy się uznaniem naszych sił zbrojnych i nadal jest wykorzystywany podczas działań przy okazji różnego rodzaju misji! Przejażdżka Gąsienicową Haubnicą Samobieżną 2S1 "Goździk" to nie lada gratka dla każdego fana militariów lub kogoś, kto chciałby poczuć dreszczyk emocji związany z przemierzaniem bezkresu poligonu, nie zważając na żadne przeszkody! To również świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu z kumplami. Sprawdźcie, jak spiszecie się w roli załogi tego blisko 37-tonowego potwora, będącego niegdyś chlubą sił Związku Radzieckiego. Podczas Przejażdżki czołgiem T-55, poczujecie niezwykłe emocje, a wspomnienie tych niesamowitych chwil pozostanie z Wami na długo!
Szukaj po kategorii

Militaria Anhol w Gorzowie Wielkopolskim

Militaria ANHOL to firma zlokalizowana w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego, oferująca przejażdżki pojazdami militarnymi i wojskowymi. Jeśli interesują Cię militaria albo jest to zamiłowanie Twoich bliskich i chcesz im sprawić niespodziankę w postaci przejażdżki, czy nawet poprowadzenia czołgu, lepiej nie mogłeś trafić. W stajni partnera znajdują się m.in. takie maszyny jak Czołg T-55 oraz Gąsiennicowa Haubica Samobieżna 2S1. Militaria ANHOL zadbała także o ciekawie zaaranżowany teren, bogaty w błoto, pagórki i wzniesienia, który podnosi adrenalinę i podkręca emocje podczas przejażdżki.

Jazda czołgiem w Gorzowie Wielkopolskim

W ofercie Militaria ANHOL dostępne są przejażdżki Gąsienicową Haubicą Samobieżną 2S1 „Goździk” oraz Czołgiem T-55. Wszystkie przeżycia dostępne są w wersji dla jeden osoby bądź dla dwojga, a także dla większej ekipy: rodziny czy przyjaciół. Odważni mają możliwość także wsiąść za stery „Goździka” i poprowadzić tę wielką maszynę. Pod okiem profesjonalnego instruktora mogą poczuć się jak zawodowi żołnierze. To jedyna okazja do przejechania się pojazdami minionej epoki, które wciąż są sprawne i robią niesamowite wrażenie, dzięki swojej mocy i ogromnym gabarytom.

Militaria Anhol - poznaj wojskowy sprzęt

Przejażdżki czołgiem odbywają się w malowniczej lokalizacji, na terenach zalewowych rzeki Warty. Dzięki otoczeniu dzikiej natury, w okolicy parku krajobrazowego „Ujście Warty”, podczas atrakcji można podziwiać przyrodę i poczuć prawdziwy zew natury, co jeszcze mocniej potęguje militarne wrażenia. W dodatku istnieje możliwość aby całe przeżycie zostało uwieńczone na filmie i fotografiach, wykonywanych przez Militaria ANHOL, przed ówczesnym zamówieniem takiej usługi. Ta oryginalna pamiątka na całe życie na pewno będzie wyjątkową ozdobą na półce w Waszym salonie czy rodzinnym albumie.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.