Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Militaria ANHOL

Chcesz poczuć się jak prawdziwy żołnierz, ale nie śpieszy Ci się, aby zaciągnąć się do wojska? Już teraz odwiedź Militaria ANHOL i skorzystaj z niepowtarzalnej okazji przejechania się pojazdem, który wciąż cieszy się uznaniem naszych sił zbrojnych i nadal jest wykorzystywany podczas działań przy okazji różnego rodzaju misji! Przejażdżka Samobieżnym Działem Polowym “FV 443 ABBOT” to nie lada gratka dla każdego fana militariów lub kogoś, kto chciałby poczuć dreszczyk emocji związany z przemierzaniem bezkresu poligonu, nie zważając na żadne przeszkody! To również świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu z kumplami. Podczas Przejażdżki czołgiem T-55, poczujecie niezwykłe emocje, a wspomnienie tych niesamowitych chwil pozostanie z Wami na długo!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Militaria Anhol w Gorzowie Wielkopolskim

Militaria ANHOL to firma zlokalizowana w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego, oferująca przejażdżki pojazdami militarnymi i wojskowymi. Jeśli interesują Cię militaria albo jest to zamiłowanie Twoich bliskich i chcesz im sprawić niespodziankę w postaci przejażdżki, czy nawet poprowadzenia czołgu, lepiej nie mogłeś trafić. W stajni partnera znajdują się m.in. takie maszyny jak Czołg T-55 oraz Samobieżne Działo Polowe “FV 443 ABBOT”. Militaria ANHOL zadbała także o ciekawie zaaranżowany teren, bogaty w błoto, pagórki i wzniesienia, który podnosi adrenalinę i podkręca emocje podczas przejażdżki.

Jazda czołgiem w Gorzowie Wielkopolskim

W ofercie Militaria ANHOL dostępne są przejażdżki Samobieżnym Działem Polowym “FV 443 ABBOT” oraz Czołgiem T-55. Wszystkie przeżycia dostępne są w wersji dla jeden osoby bądź dla dwojga, a także dla większej ekipy: rodziny czy przyjaciół. Odważni mają możliwość także wsiąść za stery Samobieżnego Działa Polowego “FV 443 ABBOT” i poprowadzić tę wielką maszynę. Pod okiem profesjonalnego instruktora mogą poczuć się jak zawodowi żołnierze. To jedyna okazja do przejechania się pojazdami minionej epoki, które wciąż są sprawne i robią niesamowite wrażenie, dzięki swojej mocy i ogromnym gabarytom.

Militaria Anhol - poznaj wojskowy sprzęt

Przejażdżki czołgiem odbywają się w malowniczej lokalizacji, na terenach zalewowych rzeki Odry. Dzięki otoczeniu dzikiej natury, w okolicy parku krajobrazowego, podczas atrakcji można podziwiać przyrodę i poczuć prawdziwy zew natury, co jeszcze mocniej potęguje militarne wrażenia. W dodatku istnieje możliwość aby całe przeżycie zostało uwieńczone na filmie i fotografiach, wykonywanych przez Militaria ANHOL, po wcześniejszym zamówieniu takiej usługi. Ta oryginalna pamiątka na całe życie na pewno będzie wyjątkową ozdobą na półce w Waszym salonie czy rodzinnym albumie.