(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lejdis Studio

Lejdis Studio to nowoczesne studio fitness i szkoła tańca, stworzone z myślą o kobietach. Odbywają się tu głównie zajęcia z Tańca na Rurze, które są dostępne w naszej ofercie w różnych wariantach. Pole dance to nie tylko taniec, a przede wszystkim sport, łączący w sobie elementy jogi, akrobatyki, kalisteniki i ćwiczeń siłowych. Korzystnie wpływa na Twoją kondycję i wzmacnia wszystkie mięśnie Twojego ciała. A jeśli chcesz spróbować czegoś innego wybierz się na Lejdis Bungee – zajęcia będące połączeniem tańca oraz ruchu w powietrzu. Dzięki specjalnym, elastycznym linom możesz oderwać się od ziemi i poczuć się przez chwilę jak ptak! Lejdis Studio to miejsce, gdzie wzmocnisz swoją pewność siebie! Wybierz się na zajęcia i przekonaj się sama!
Szukaj po kategorii

Lejdis Studio Łódź

LEJDIS STUDIO to nie tylko szkoła tańca, ale też miejsce, gdzie kobieta może się czuć swobodnie. To idealne miejsce dla kobiet, które lubią aktywnie spędzać swój wolny czas. Pozytywna energia, aż bije z tego miejsca. Kształtowane są nie tylko mięśnie, ale i pewność siebie, a także charakter.

Lejdis Studio - Szkoła Tańca Pole Dance w Łodzi

Jeśli stawiasz pierwsze kroki w pole dance, to idealnym wyborem będzie lekcja zapoznawcza, gdzie sprawdzisz swoich sił w tym tańcu. Jeśli jednak zaciekawi Cię to bardziej, to istnieje specjalny kurs tańca na rurze. Te kilka spotkań wzmocni Twoją kondycję, samoocenę, a przede wszystkim indywidualne podejście instruktorów sprawi, że poczujesz się wyjątkowa!

Pole Dance

Pole dance wywodzi się z tańca indyjskiego, który nazywa się Mallakhamb. Co ciekawe taniec ten wykonywali mężczyźni. To tradycyjny sport, który łączył w sobie elementy jogi, akrobatyki i rytmicznego tańca. Obecnie sport ten doskonale wpływa na mięśnie i sprężystość ciała.