Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lekcja Lejdis Bungee | Łódź

0.0 0 Opinii

Lekcja Lejdis Bungee | Łódź


Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

49,99 zł

49,99 zł

O prezencie

Uwielbiasz taniec i fitness? A może chciałbyś na takich zajęciach oderwać się od ziemi i unosić pod sufitem? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Lejdis Bungee to synteza dwóch możliwie najprzyjemniejszych rodzajów aktywności fizycznej — tańca oraz ruchu w powietrzu! Przy użyciu specjalnych lin możemy nie tylko wytańczyć, ale i wylatać sobie zdrowie, angażując podczas takich zajęć całe nasze ciało oraz większość partii mięśniowych, oczywiście bawiąc się przy tym znakomicie. Kto bowiem nie marzył, żeby poczuć się jak na Księżycu? Dzięki Lejdis Bungee możesz tam nawet zatańczyć!

Co obejmuje prezent?

50 minut lekcji Lejdis Bungee dla jednej osoby.

Dla kogo jest przeznaczony?

Zajęcia Lejdis Bungee są aktywnością dla każdego, bez względu na wiek, płeć czy predyspozycje fizyczne. Zajęcia na elastycznych linach angażują wszystkie partie mięśniowe, a programy treningowe zostały ułożone przez wykwalifikowanych instruktorów fitness.

Czy zajęcia odbywają się w grupach?

Tak, zajęcia odbywają się w kilkuosobowych grupach z trenerem.

Czy wiesz, że...

Lejdis Bungee to połączenie najprzyjemniejszych z możliwych aktywności: tańca i ruchu w powietrzu. Ci, którzy spróbowali nie mogą się oderwać od tej formy ćwiczeń, zwłaszcza że świetnie działa ona na całe ciało i wszystkie partie mięśni.

Lekcja Lejdis Bungee | Łódź będzie idealnym wyborem, sprawdzającym się zarówno jako niebanalny prezent dla Ukochanej, jak i wspaniały urodzinowy prezent dla Mamy. Będzie też świetnym wyborem, jako prezent dla chłopaka kochającego ruch! Słowem, idealny prezent dla każdego!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe - nie ograniczające ruchów.

Czas trwania

50 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Zajęcia Lejdis Bungee są aktywnością dla każdego, bez względu na wiek, płeć czy predyspozycje fizyczne. Zajęcia na elastycznych linach angażują wszystkie partie mięśniowe, a programy treningowe zostały ułożone przez wykwalifikowanych instruktorów fitness. Zajęcia odbywają się w kilku osobowych grupach z trenerem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

LEJDIS STUDIO

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje