JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Lekcja Lejdis Bungee | Łódź

Lekcja Lejdis Bungee | Łódź


Łódź
1 os.

45 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
45 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Uwielbiasz taniec i fitness? A może chciałbyś na takich zajęciach oderwać się od ziemi i unosić pod sufitem? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Lejdis Bungee to synteza dwóch możliwie najprzyjemniejszych rodzajów aktywności fizycznej — tańca oraz ruchu w powietrzu! Przy użyciu specjalnych lin możemy nie tylko wytańczyć, ale i wylatać sobie zdrowie, angażując podczas takich zajęć całe nasze ciało oraz większość partii mięśniowych, oczywiście bawiąc się przy tym znakomicie. Kto bowiem nie marzył, żeby poczuć się jak na Księżycu? Dzięki Lejdis Bungee możesz tam nawet zatańczyć!

Co obejmuje prezent?

50 minut lekcji Lejdis Bungee dla jednej osoby oraz kartę członkowską.

Dla kogo jest przeznaczony?

Zajęcia Lejdis Bungee są aktywnością dla każdego, bez względu na wiek, płeć czy predyspozycje fizyczne. Zajęcia na elastycznych linach angażują wszystkie partie mięśniowe, a programy treningowe zostały ułożone przez wykwalifikowanych instruktorów fitness.

Czy zajęcia odbywają się w grupach?

Tak, zajęcia odbywają się w kilkuosobowych grupach z trenerem.

Czy wiesz, że...

Lejdis Bungee to połączenie najprzyjemniejszych z możliwych aktywności: tańca i ruchu w powietrzu. Ci, którzy spróbowali nie mogą się oderwać od tej formy ćwiczeń, zwłaszcza że świetnie działa ona na całe ciało i wszystkie partie mięśni.

Lekcja Lejdis Bungee sprawdzi się jako:

prezent dla mamy, prezent dla kobiety, prezent na urodziny.

Bliska Ci osoba kocha tańczyć, a Ty nie wiesz, jaki byłby dla niej idealny prezent? A może fitness nie ma przed nią tajemnic, a Ty chciałbyś, by spróbowała czegoś nowego, lub przeciwnie — dopiero chciałbyś zarazić ją tą pasją? Jeśli tak, to Lejdis Bungee będzie idealnym wyborem, sprawdzającym się zarówno jako niebanalny prezent dla Ukochanej, jak i wspaniały urodzinowy prezent dla Mamy. Będzie też świetnym wyborem, jako prezent dla chłopaka kochającego ruch! Słowem, idealny prezent dla każdego!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe - nie ograniczające ruchów.

Czas trwania

50 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Zajęcia Lejdis Bungee są aktywnością dla każdego, bez względu na wiek, płeć czy predyspozycje fizyczne. Zajęcia na elastycznych linach angażują wszystkie partie mięśniowe, a programy treningowe zostały ułożone przez wykwalifikowanych instruktorów fitness. Zajęcia odbywają się w kilku osobowych grupach z trenerem. Prezent obejmuję kartę członkowską.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.