Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Lejdis Bungee | Łódź

0.0 0 Opinii

Poznaj Lejdis Bungee | Łódź


Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

159,99 zł

159,99 zł

O prezencie

Chcesz poczuć się niesamowicie lekko, swobodnie unieść się w powietrze i wywijać fikołki? Potańczyć, odrywając się od ziemi dużo, dużo dłużej, prawie jak na Księżycu? Zajęcia Lejdis Bungee Ci to umożliwią! Jest to połączenie jedynych z najbardziej przyjemnych rodzajów aktywności — akrobacji w powietrzu oraz beztroskiego tańca! To jeden z najnowszych i najpopularniejszych trendów w fitnesie, ponieważ nie dość, że dostarcza tyle radości i frajdy, świetnie działa na wszystkie partie mięśniowe i nagle aktywność fizyczna, do której tak ciężko czasem się zmobilizować, staje się bardzo przyjemna. Taniec, lot, poczucie wolności...tylko uważaj! Silnie uzależnia!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje 4 lekcje po 50 minut.

Dla kogo jest przeznaczony?

Zajęcia Lejdis Bungee są aktywnością dla każdego, bez względu na wiek, płeć czy predyspozycje fizyczne. Zajęcia na elastycznych linach angażują wszystkie partie mięśniowe, a programy treningowe zostały ułożone przez wykwalifikowanych instruktorów fitness.

Czy zajęcia odbywają się w grupach?

Tak, zajęcia odbywają się w kilkuosobowych grupach z trenerem.

Poznaj Lejdis Bungee | Łódź sprawdzi się jako idealny prezent dla dziewczyny lub jako wyjątkowy urodzinowy prezent dla mamy, która chciałaby przeżyć i nauczyć się czegoś nowego. Czemu by nie wznieść się pod sufit podczas tańca? To z pewnością wymarzony prezent dla niej!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe - nie ograniczające ruchów.

Czas trwania

4 lekcje, 50 minut każda.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Zajęcia Lejdis Bungee są aktywnością dla każdego, bez względu na wiek, płeć czy predyspozycje fizyczne. Zajęcia na elastycznych linach angażują wszystkie partie mięśniowe, a programy treningowe zostały ułożone przez wykwalifikowanych instruktorów fitness. Zajęcia odbywają się w kilku osobowych grupach z trenerem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

LEJDIS STUDIO

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje